Zonguldak’ta Kahvehane Baskını

Zonguldak’ta 50 kişilik bir grup kahvehaneyi basarak, ortalığı savaş alanına çevirdi.

Zonguldak’ta Kahvehane Baskını
Zonguldak’ta Kahvehane Baskını Beyza
Bu içerik 1560 kez okundu.

Olay Zonguldak iline bağlı Alaplı ilçesinde yaşandı. Gelen haberlere göre Belediye binasına oldukça yakın olan bir kahvehane de gündüz tartışma çıktı. Aralarında şiddetli yaşanan tartışma sonrasında kahvehaneden bir taraf ayrıldı. Akşamda kahvehaneden ayrılan kişi kendisiyle beraber 50 kişilik bir ekip toplayarak, kahvehaneyi basmaya geldi.

Gelen 50 kişi bir anda kahvehaneye saldırmaya başladı. Öncelikle kahvehanede bulunan bütün camları ve çerçeveleri indirdiler. Daha sonra içeriye saldırmaya başladılar. İçeride yer alan kişileri de darp etmeye başladılar. Masaları kırıp kullanılamaz hale getirirken diğer bir yandan da sandalyeler havalarda uçuştu. Bunun üzerine kahvehanede olan biri dengesini kaybedip camların üzerine düştü. Camların üzerine düşen kişi yaralandı. Bunun dışında yaralanan ve ölen kişi olmadığı belirtildi. Kahvehanede bu olaylar gelişirken dışarıdan geçenlerin haber etmesiyle olay yerine çok sayıda polis ekibi gönderildi. Gelen polis ekipleri öfkeli kalabalığı durdurmakta çok zorlandılar. Bunun üzerine takviye polis ekipleri çağrıldı. Olay yeri yatıştırılmaya çalışıldı.

Taraflar sakinleştirildikten sonra ortaya çıkan manzara korkunçtu. Her yer savaş alanı gibiydi. Birkaç kişi olay yüzünden göz altına alındı. Olayın belediyeye oldukça yakın bir kahvehanede yaşanmasından dolayı Belediye başkanı bizzat olay yerine gelerek incelemelerde bulundu. İncelemelerin devam edileceğini belirtildi. Olayın sonrasınca savcı ise geniş çaplı bir soruşturma başlatıldı.   

Zonguldak Kahvehane baskın
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu