Iphone X İle İlgili O Detay

Iphone X’ in ekranı ile ilgili o detay gözlerden kaçmadı.

Iphone X İle İlgili O Detay
Iphone X İle İlgili O Detay Beyza
Bu içerik 1712 kez okundu.

Herkesin yakından severek takip ettiği Apple, kısa bir süre öncesinde Türkiye’ de artık satışa çıkan Iphone X de ilk defa OLED ekranı tercih etmişti. Fakat Apple Iphone X’ de kullandığı çerçevesiz OLED ekran için Samsung ile birlikte bir antlaşma imzalamıştı. Hatta ilk başlarda ekranın üretimi ile ilgili sıkıntılar yaşanacağı söylenmiş olsa da bu sıkıntıların ilerleyen zamanlarda doğru olmadığı ortaya çıktı.

2018 yılı başından itibaren satışa sunulacak olan Iphone Modelleriyle ilgili bir takım çalışmalarını sürdüren Apple Markasının OLED ekran için yeni bir antlaşma sağlayacakları bekleniyor.

Fakat bu çıkan söylentiler eğer devam ederse 2018 yılının başında satışa sunulacak olan Iphone’ nun yeni modellerinin ekranlarını LG’ nin üstleneceği ifade ediliyor. 2018 yılının Haziran ayında LG’ nin OLED ekranı üretimi için Apple ile toplantı yapacağı söyleniyor. Bu söylentilerin gerçekleşmesi durumu söz konusu olur ise LG markasının yeni Iphone modeli için 60 milyon ekran üreteceklerini ifade ediyor.

LCD ekran özelliğine sahip olan Iphone modellerine göre daha canlı ve parlak olan IPhone X bunun yanında daha derin ve siyah tonlu renkler sunuyor. OLED ekranı ile beraber daha gerçekçi ve kaliteli ekran görüntüsü sunan Iphone X in ekran kalitesi ve çözünürlüğünde de bir takım iyileştirme çalışmaları yapılmıştı.  

Tüketicilerin merakla beklediği Iphone a kavuşmaları  için sayılı günler kaldı. 

apple samsung ıphone
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu