THY Uçağı Pistten Geri Döndü

THY uçağında bulunan bir yolcu sürekli kabin ekibinin fotoğrafını çekmesi üzerine, uçak kalkmadan geri döndü.

THY Uçağı Pistten Geri Döndü
THY Uçağı Pistten Geri Döndü Beyza
Bu içerik 372 kez okundu.

Malaga –İstanbul yolculuğu yapacak olan Türk Hava Yolları uçağı kuleden izin isteyerek uçuş pistinin olduğu yere geldi. Tam kalkmak üzereyken bir yolcunun sürekli olarak kabin ekibini çekmesi üzerine kabin ekibinden uyarı geldi. Yolcu kabin ekibinden gelen uyarıyı dinlemeyerek rahatsız edecek şekilde fotoğraf çekmeye devam etti. Bunun olayın gerçekleşmesinin hemen ardından kaptan pilot geriye dönme kararı aldı. Kuleye bağlanarak geri döneceğini bildirdi, izin istedi. Havalimanına geri dönünce sorunlu yolcu indirilerek, havalimanı polisine haber verildi.

Yolcunun indirilme nedeni olarak da kural dışı davranması gösterildi. Uçak kalkış pozisyonu için hazırlanırken bu tuhaf yolcunun sürekli olarak kabin ekibini çekmesi oldukça rahatsız karşılandı. Tüm uyarılarına rağmen yolcu fotoğraf çekmeye devam etti. Bunun üzerine kabin ekibini rahatsızlığını kaptan pilota bildirdi. Kaptan hemen uçağın geri dönüşü için kuleye bağlandı. Kuleden dönüş izini istedi. Ardından Malaga- İstanbul seferini yapacak olan bu uçak havalimanına geri döndü. Yolcu hemen havalimanı polisine teslim edildi.

Yolcunun polis tarafından incelemeleri devam edeceği bildirildi. TK 1306 sefer sayılı Boeing 737 Malaga- İstanbul seferini yapacak olan uçak hemen apar topar geri dönmüştü. Ardından bir saatlik bir gecikme yaşandı. 1 saatlik yaşanan bu gecikme sorunlu yolcuyu indirmek içindi. Geri dönen uçak 1 saatlik gecikmenin ardından İstanbul’a hareket etti. 

malaga Türk Hava Yolları Boeing 737
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dünyanın Dönüş Hızı Yavaşladı
Dünyanın Dönüş Hızı Yavaşladı
Kaçak Gergedan Avlayanların Sonu Aslanlar Tarafından Getirildi
Kaçak Gergedan Avlayanların Sonu Aslanlar Tarafından Getirildi