Acun Ilıcalı’dan Şok Karar

Acun Ilıcalı, yakında kapanacak olan NTV’nin çekirdek kadrosunu TV,8 kanalına katmayı düşünüyor.

Acun Ilıcalı’dan Şok Karar
Acun Ilıcalı’dan Şok Karar Beyza
Bu içerik 896 kez okundu.

Acun Ilıcalı verdiği şok kararla birlikte yakında kapancak olan NTV spor kanalının çekirdek kadrosunu TV8’in spor odaklı yan kanalı TV8,5 kanalına katmayı düşündüğü açıkladı. Bu iddiayı paylaşan ise Posta gazetesi köşe yazarı Mesut Yar oldu. Mesut Yar köşesinde paylaştığı haberde Acun Ilıcalı’nın TV8,5 kanalını daha da ileriye taşıma düşünceleri olduğundan bahsetti. Bundan dolayı da kanalını NTV Spor’un çekirdek kadrosu ile doldurma planlarının olduğu belirtildi.

NTV Spor kanalı aldığı kararla birlikte yılbaşında ekranlara veda ediyor. Yılbaşından sonra NTV Spor kanalı herhangi bir yayın yapmayacak. Bunu fırsata dönüştürme düşüncesi olan Acun Ilıcalı’nın da TV8,5 kanalında yoğun bir spor programının yapılması gibi düşüncesi olduğuna dair iddiaların yer aldığı duyruldu.

Acun Ilıcalı’nın hatrı sayılır kadroyu TV8,5 kanalına almasıyla birlikte spor konusunda daha yoğun olacağı şimdiden konuşuluyor. Mesut Yar’ın Acun Ilıcalı’nın böyle bir karar almasını tam da survivor programı öncesinden kontra atak olacağını ve programı benzer programlar içerisinde zirveye taşıyacağını düşünüyor. Henüz herhangi bir konu netleşmiş değil ama önümüzde ki günlerde böyle bir girişimin yapılacağına dair iddialarda yayılmaya devam ediyor.

Mesut Yar, Acun Ilıcalı’nın bu kararı üzerine şu cümleleri de sarf etti. “ Acun Ilıcalı’nın böyle bir karar vermesi şu anlık sadece bir duyum ama gerçekleştirirse, boks maçlarıyla bile oldukça seyircisi olan bu kanalın, bu kadroyla uçması imkansız değil” dedi.

Tv8 Acun Ilıcalı NTVSpor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu