Polis ekipleri Taksim'de 4 yankesiciyi gözaltına aldı

İstanbul'un en popüler semtlerinden Taksim'de, vatandaşları otobüse bindikleri sırada çarpan yankesiciler polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Polis ekipleri Taksim'de 4 yankesiciyi gözaltına aldı
Polis ekipleri Taksim'de 4 yankesiciyi gözaltına aldı Kerem Çelik
Bu içerik 525 kez okundu.

Taksim'de bir çok vatandaşı tuzağa düşürerek değerli eşya ve paralarını çarpan 3 kadın 4 yankesici, İl Emniyet Müdürlüğü'nde görevli polis ekipleri tarafından icra edilen operasyonla kıskıvrak gözaltına alındı. Kadınların çarşaflı olmaları dikkat çekti.

OTOBÜSTE KARGAŞA ÇIKARARAK YOLCULARIN PARALARINI HEDEF ALDILAR

Olay, Beyoğlu ilçesinin en işlek semti Taksim’deki bir alt geçitte bulunan otobüs duraklarında gerçekleşti. Alınan bilgilere göre, durakta acvı konumunda bulunan 3’ü kadın 4 yankesici, duraktan otobüse binmeye çalışan yolcuları hedef alarak, otobüsün kapısına doğru yönelerek kargaşa başlattı. Bu esnada yankesicilerden biri otobüse binmekte olan yolcularla yoktan bir sebeple tartışma başlatırken, diğerleri de yolcuların çantalarında ve ceplerinde bulunan paralarını ve değerli eşyalarını almak için harekete geçti. 

KAÇMAYA ÇALIŞAN ZANLILAR İLE EKİPLER ARASINDA KOVALAMACA YAŞANDI

Çarşaflı kadınların hareketlerinden işkillenen olay noktasındaki Güven Timleri, 4 kişiyi suçüstü yakaladı. Güvenlik Timleri'nin geldiğini fark ederek kaçmaya çalışan yankesiciler ile polis arasında kısa süreli kovalamaca yaşandı. 

OLAY BİR VATANDAŞ TARAFINDAN KAYDEDİLDİ

Kovalamacanın ardından gözaltına alanarak kelepçelenen yankesiciler ifadeleri alınmak üzere polis Emniyete götürülürken, yaşananlar anbean cep telefonu kamerası tarafından kaydedildi.

Beyoğlu ilçesi İl Emniyet Müdürlüğü Güvenlik Timleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu