Burak Özçivit ile Murat Boz Yollarını Ayırdı İddiaları

Burak Özçivit ile Murat Boz arasında kara kedi dolaştığına dair iddialar dolanıyor.

Burak Özçivit ile Murat Boz Yollarını Ayırdı İddiaları
Burak Özçivit ile Murat Boz Yollarını Ayırdı İddiaları Beyza
Bu içerik 2238 kez okundu.

Burak Özçivit ile Murat Boz başrollerini paylaştığı Kardeşim Benim 2 galasının yapıldığından sonra fazla bir gişe sonucu alamadı. Burak Özçivit ise bu gişe başarısızlığı ile ilgili Murat Boz’u suçladı. Murat Boz ise İstanbul’da yer alan gala dışında başka herhangi bir galaya katılım sağlamadı.

Burak Özçivit ile Murat Boz arasında soğuk rüzgarların estiği haberleri ise geldi. Takvim Gazetesinin verdiği habere göre, yakışıklı oyuncu Burak Özçivit ile Murat Boz arasında Kardeşim Benim 2 gişesinin başarısız olduğuna dair sorunlar çıktığı öğrenildi. Kardeşim Benim 2 filminde yer alan gişe başarısızlığının faturası ise Murat Boz’a çıktı. Burak Özçivit, Murat Boz yüzünden gişede kaybettiklerini düşündüğü iddia ediliyor.

24 Kasım’da vizyona giren film ilk haftasında yalnızca 213 bin kişi tarafından seyredildi. Film ikinci haftada ise 420 bin kişi tarafından seyredilmeye devam edildi. Ama bu rakamlar yüzünden gişede umduğunu bulamayan filmin faturası Murat Boz’a çıktı. Murat Boz İstanbul dışındaki hiçbir galaya katılmaması ise Burak Özçivit ile arasını bir hayli açtı. Özçivit ile Murat Boz’un arasında soğuk havaların estiğini ise Instagram’dan öğrenildi. Burak Özçivit’in Murat Boz’a tavır alarak onu takipten çıkardığı görüldü. Aynı şekilde Murat Boz’da Burak Özçiviti ve eşi Fahriye Evcen Özçivit’i sosyal medya hesaplarından takip etmiyor. Önümüzdeki günlerde ikilinin arasının ne olacağı ise merak ediliyor. 

Murat Boz Burak Özçivit Kardeşim Benim 2
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu