Arif Sağ Tedavi Amaçlı Küba’da

Arif Sağ tedavi olmak için Küba’ya gittiği öğrenildi.

Arif Sağ Tedavi Amaçlı Küba’da
Arif Sağ Tedavi Amaçlı Küba’da Beyza
Bu içerik 752 kez okundu.

Sağ. Arif Sağ’ın öldüğüne dair o kadar çok asılsız haber yapılıyor ki artık yakınları bu durumdan dolayı bıkmış duruma geldiği söylendi.

Özellikle Arif Sağ’ın kızı Aslı Sağ’a gelen sorulardan bunaldığı için babasıyla birlikte Küba’ya giderken bir video çekmiş ve bunu sosyal medya hesaplarından paylaşmış. Gelen bu tür ölüm haberlerine cevap niteliği taşıdığını düşünülüyor.

Türk halk müziğinin en önemli isimlerinden biri olan Arif Sağ, geçen mayıs aylarında rahatsızlandığından dolayı hastaneye kaldırılmıştı. Sanatçı hastaneye kaldırıldığından beri hakkında yapılan ölüm haberleri bitmek bilmedi. Bu haberlerden dolayı sıkılan ve bunalan yakın çevresinin cevabı niteliğinde, kızı Aslı Sağ sosyal medya hesabı üzerinden tüm bu haberlere cevap verdi.

Hastaneye kaldırıldıktan sonra yapılan kontrollerinde Arif Sağ’ın beyninde ve akciğerinde tümör olduğu fark edildi. Usta sanatçının tümörleri başarılı bir operasyonla alındı ve temizlendi. Hastaneden taburcu olan Arif Sağ tedavilerine evinde devam etti. Evinde de kemoterapi gören Arif Sağ, tedavi süreci bittiği için geçen hafta doktor kontrolüne gitti.

Geçen Ekim ayında Arif Sağ eşi Yıldız Sağ’ı kanser yüzünden kaybetmişti. Arif Sağ’ında aynı hastalığa yakalanması yakınlarını ve sevdiklerini çok üzmüştü. Ardından yapılan kemoterapinin sonuçlarının pozitif yönde çıkmasından sonra ise kızı ve oğlu başta olmak üzere tüm yakınları ve sevenleri sonuçlara çok sevinmişti.

Arif Sağ Sosyal Medya Kanser
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TSK’ dan Katar’ a ilave asker
TSK’ dan Katar’ a ilave asker
Yemek kartlarıyla ilgili açıklama geldi
Yemek kartlarıyla ilgili açıklama geldi