Atatürk Havalimanında Kovalamaca Yaşandı

Atatürk havalimanında polis iki şüpheliyi durdurmak isteyince, şüpheliler kaçmaya başladı.

Atatürk Havalimanında Kovalamaca Yaşandı
Atatürk Havalimanında Kovalamaca Yaşandı Beyza
Bu içerik 384 kez okundu.

Atatürk havalimanında bugün hareketli anlara tanık oldu. Atatürk havalimanında polisler 2 kişiyi görüp şüphelendiler. Durdurup, üstlerini aramak istedikleri şüpheliler ise bir anda kaçmaya başladı. Şüphelilerden biri 2 katlı otoparka koştu. Daha sonra oradan da kaçacak bir yer bulamayıp, ikinci kattan düşerek yaralandı. Polisler hemen ambulansa haber verdiler. Şüpheli apar topar hastaneye kaldırıldı.

Öteki şüpheli şahısta o sıralarda polisten kaçmak için koşmaya başladı. Uzun uğraşlar sonucunda bu zanlı da yakalandı.

Olay tam 17.15 sıralarında meydana geldi. Otoparkta şüpheli olarak gördükleri iki kişiyi durdurmak isteyen polisleri görünce şüpheliler hemen kaçmaya başlamıştı. Şüphelilerden biri sorguya diğeri de hastaneye kaldırıldı. Sağlık durumunun yerinde olmasının hemen ardından bu zanlı da sorguya alınacak.

Atatürk havalimanında bu hareketli anlar yaşanırken trafiğe kapatıldı. Havalimanında bir trafik oluştu. Bu trafik ise şüpheli kişilerin yakalanmasının hemen ardından rahatlamaya başladı. Yakalanan ilk şüpheli hemen havalimanı polisleri tarafından sorguya alındı.

Şüphelilerin üstünden herhangi bir suç unsuru izlerine rastlanılmadı. İran’lı bu kişilerin, aslında yanında pasaport ve kimliğin bulunmadığı ve bundan dolayı kaçmaya başladıkları anlaşıldı. Polisler olay üzerinde araştırmalar yapmaya devam ediyor.

Olay sırasında otoparka giriş çıkışlar kaldırılmıştı. Kimsenin otoparka girmesine izin verilmiyordu. Şüphelilerin yakalanmasının hemen ardından otopark havalimanı müşterilerine açıldı. Otoparkın açılmasından sonra havalimanı önünde oluşan yoğun trafikte ortadan kaldırılmış oldu.  

Atatürk Havalimanı Şüpheli
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu