Yılbaşında Hangi Ünlü Ne Kadar Kazanacak?

Sizler için yılbaşında hangi ünlülerin kazanacağını derledik.

Yılbaşında Hangi Ünlü Ne Kadar Kazanacak?
Yılbaşında Hangi Ünlü Ne Kadar Kazanacak? Beyza
Bu içerik 965 kez okundu.

Yılbaşı özellikle birçok ünlü için bir kazanç kapısı olmaktadır. Bu ünlüler yılbaşı gelmeden yaptıkları anlaşmalarda dudak uçuklatan fiyatlar ortaya konmaktadır. Çünkü yılbaşında herkes dışarı çıkıp arkadaşlarıyla eşiyle dostuyla eğlenmek ister. İyi bir yılbaşı geçirmek istiyorsanız belli bir miktarı gözünüzden çıkarmanız gerekiyor.

Bizler de sizin için ünlülerin en çok kazananından en az kazananına bir liste hazırladık. Bakalım bu yılbaşında en fazla hangi ünlü kazanacak?

1.Tarkan

Tarkan listemizin en başında yer alıyor. Bu yılbaşında Tarkan konserini Kıbrıs’ta verecek. Megastar Kıbrıs’ta vereceği konser için toplamda 1.3 milyon TL kazanacak.

2.Ebru Gündeş

Son zamanlarda adından sıkça söz ettiren ve sahne aldığı yerde biletlerin tükenmesine neden olan şarkıcı Ebru Gündeş’te Kıbrıs’ta sahne alanlar arasında yer alıyor. Ebru Gündeş Kıbrıs’ta vereceği yılbaşı konseri için 1 milyon TL para kazanacak.

3.Hadise

Son zamanların en çok sevileni, Hadise yılbaşını Azerbaycan’da geçirecek.  Hadise 1 gecede vereceği konser için 1 milyon TL kazanacak. Yeni yıla en çok kazananlar arasında yer alıyor.

Yılbaşının en çok kazananları listesinde yer alan Tarkan, Ebru Gündeş ve Hadise dışında birçok sanatçı da Türkiye’de yılbaşını geçirecek. Skandallar kraliçesi olarak sayılan ve çok sevilen Demet Akalın’da İstanbul’da bir yerde sahne alacağı belirtildi. Gelen haberlere göre rahatsızlanıp, hastaneye kaldırılan Selami Şahin’de İstanbul’da sahne alacak isimler arasında yer alıyor.  

Tarkan Hadise Yılbaşı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu