Selami Şahin Evinde Bir Anda Fenalaştı

Selami Şahin evinde bir anda fenalaştı. Ünlü sanatçı ve bestekâr Selami Şahin hastaneye kaldırıldı.

Selami Şahin Evinde Bir Anda Fenalaştı
Selami Şahin Evinde Bir Anda Fenalaştı Beyza
Bu içerik 839 kez okundu.

Bir çok bestenin sahibi ve sesiyle herkesi büyüleyen isim Selami Şahin evinde bir anda fenalaştı. Selami Şahin’inin yakınları bu olayı haber verdi. Herkes Selami Şahin’den gelecek güzel haberleri bekliyor.

Selami Şahin uzun yıllarını beste yapmakla be sanatçılıkla harcadı. Birçok bestesinin yanı sıra bir sürü de hayran kitlesi oluştu. Selami Şahin kayıtlara göre 15 Ağustos 1948 yılında dünyaya geldi. Selami Şahin’nin doğum yeri  Hatay, Yonca kaya köyüdür.

Selami Şahin kalabalık bir ailede dünyaya geldi. 3ü kız, 3ü erkek olmak üzere bu ailenin 4. üyesidir. Annesi ise Mısırlı bir ev hanımı olurken babası da inşaat ustasıydı. Selami Şahin maddi imkansızlıkların ortasında dünyaya gelmişti. Aile olarak fakir bir aileden dünyaya gelmişti.

Selami Şahin çok kısa bir süre içinde Türk müziğinin duayeni haline gelmişti. Bu akşam saatlerinde aldığımız haberde Etiler Ulus’ta ki evinde fenalaştı. Apar topar hastaneye kaldırılan Selami Şahin’nin kalp anjiyosu yapıldığı açıklandı.

Konuyla ilgili sosyal medya hesaplarından bir açıklama yapan Selami Şahin, “ Dün akşam saatlerinde soğuk bakanlığına bağlı olmak üzere, sağlık kuruluşunu aradım. Ortada herhangi bir ciddi durum bulunmamaktadır. Ben gayet iyiyim. Geçmiş olsun dileklerini bana gönderen herkese, tüm sevenlerime teşekkür ediyorum. Konserlerimizde görüşmek üzere diyorum. Sevgilerimle” diyerek sağlık durumunun gayet yerinde olduğunu tüm sevenlerine ve sevdiklerime bildiririm. 

selami şahin beste
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu