Bosna Hersek'te Fatih Terim sesleri

Dünya futbolunda rakiplerinin çok gerisinde kalan Bosna Hersek'te, Milli Takımın başarıya ulaşabilmesi için, ülke Federasyonu takımın başına Fatih Terim'i getirme kararı aldı.

Bosna Hersek'te Fatih Terim sesleri
Bosna Hersek'te Fatih Terim sesleri Kerem Çelik
Bu içerik 411 kez okundu.

Türkiye Futbol Direktörlüğü görevine son verildikten sonra herhangi bir takımla anlaşmayan, adı sık sık Galatasaray ile anılan Türkiye'nin en başarılı teknik direktörü Fatih Terim'i, Bosna Hersek Milli Takımı'nın başına geçirmek isteyen Bosna Futbol Federasyonu, yarın İstanbul'da kurt futbol adamı ile bir görüşme yapacaklarını duyurdu.

Mehmed Bazdarevic yönetiminde başarıya ulaşamayan Bosna Hersek Milli Takımı için yeni bir yapılanma sürecine girmek isteyen Bosna Futbol Federasyonu, Bazdarevic ile sözleşme yenilememe kararı alarak, takımı Fatih Terim'e emanet etme planları içerisine girdi. 

Galatasaray'ın başarısı için ter döken eski Boşnak futbolcu Tarık Hodzic'in aracılığıyla ayarlanan görüşmede, Bosna Futbol Federasyonu'nu Zvjezdan Misimovic ve Sead Kajtaz temsil edeceği aktarıldı.

Görüşmeye ilişkin Anadolu Ajansı (AA) muhabirine açıklamalarda bulunan Tarık Hodzic, Terim'e teklifi kendisini götürdüğünü ve görüşme yapılmasının doğru bir hamle olacağını ilettiği belirterek, Terim'in Bosna Hersek Milli Takımı'nın başına geçmesinin ihtimal dahilinde olduğunu aktardı.

Fatih Terim ile İstanbul'da bir araya geleceklerini, sonucun görüşmenin ardından netlik kazanacağını aktaran Hodzic, "Federasyon, Fatih Terim gibi uluslararası çaptaki bir teknik direktörün finansal olarak ödemesini yapamaz ama tecrübeli çalıştırıcının görevi kabul etmesine neden olacak kaliteli bir takımımız var. Her şey yarın öğleden sonra gerçekleştirilecek görüşmeden sonra belli olacak." dedi.

Bosna Hersek Milli Takımı'nın Terim ile bir çıkış yakalayacağına inandığını belirten Hodzic, deneyimli teknik adamı överek, Terim de bulunan özelliklerin Bosna Milli Takımı için çok şey ifade ettiğini, teklifi kabul etmesi halinde, Boşnak futbolu adına harika işlerin başlayacağını söyledi.

Bosna Hersek fatih terim Tarık Hodzic
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TSK’ dan Katar’ a ilave asker
TSK’ dan Katar’ a ilave asker
Yemek kartlarıyla ilgili açıklama geldi
Yemek kartlarıyla ilgili açıklama geldi