Arif Sağ öldü iddialarına uçakta çekindiği fotoğrafla cevap verdi

Yazdığı ve seslendirdiği Türkülerle Türk Halk Müziği’nin en önemli isimleri arasına girmeyi başaran Arif Sağ, sosyal medyada dolaşan ölüm iddialarında, Küba’ya gittiği uçakta çekindiği fotoğrafla cevap verdi.

Arif Sağ öldü iddialarına uçakta çekindiği fotoğrafla cevap verdi
Arif Sağ öldü iddialarına uçakta çekindiği fotoğrafla cevap verdi Kerem Çelik
Bu içerik 1386 kez okundu.

Türk müziğinin duayen isimlerinden Arif Sağ, ilerleyen yaşı ve bir takım rahatsızlıkları nedeniyle bir süredir ekranlardan uzak durmayı tercih ediyordu. Sağ ile ilgili son günlerde sosyal medyada yer alan öldüğüne dair iddialar, tedavi için Küba’ya kızı Aslı ile birlikte gittiği sırada çekilen fotoğrafla yalanlandı. Arif Sağ, sağ olduğunu kanıtlayan fotoğrafı kızı Aslı kişisel sosyal medya hesabından paylaştı.

Sevilen müzik adamı ve eski millletvekili ölüm iddilarına soyadı gibi sağ olduğunu kanıtlayarak cevap verirken, rahatsızlığı nedeniyle tedavi amaçlı Küba’ya kızı Aslı ile birlikte gitmeyi tercih etti.

Akciğer kanseri ile mücadele veren ve hayatı bırakmak yerine bu hastalıkla savaşan Arif Sağ, dün sabah kızı Aslı ve kendisi gibi Türkücü oğlu Tolga Sağ ile birlikte aşı tedavisi için Küba’ya uçtu. Sağ'ın sağ olmasına rağmen sosyal medyada öldüğüne dair iddialar dolaşmaya başlamıştı. Bu iddiaları çürütmek için ünlü sanatçının kızı Aslı, uçakta babası ile çekindikleri fotoğrafı kişisel sosyal medya hesabından paylaşarak babasının hayatta olduğunu ve ortaya atılan iddiaların asılsız olduğunu kanıtladı.

Arif Sağ'ın, Küba'da aşı yöntemiyle tedavi olacağı bilgisine ulaşılırken, ünlü sanatçı geride kalan yıl eşi Yıldız Sağ'ı kanserden kaybetmişti.

Arif Sağ küba
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu