İyi ki Reza Zarrab ile Günel Zamanında Ayrılmış

Berna Laçin yaptığı açıklamada Reza Zarrab’a gönderme yaparak, iyi ki Reza Zarrab ile Günel ayrılmış dedi.

İyi ki Reza Zarrab ile Günel Zamanında Ayrılmış
İyi ki Reza Zarrab ile Günel Zamanında Ayrılmış Beyza
Bu içerik 555 kez okundu.

Berna Laçin yaptığı açıklamalarla gündeme oturdu. Günel’i anlatarak açıklama yapan Berna Laçin sözlerine iyi ki Reza Zarrab ile Günel zamanında ayrılmışlar sözlerini sarf etti. Günel ile Reza Zarrab ilişkisi tam 8 yıl sürmüştü. Bu uzun yıl sonunda ikisi ayrılarak yollarını ayırmıştı. Günel’den ayrıldıktan sonra Reza Zarrab ile Ebru Gündeş arasında bir ilişki başlamış ve bu ilişki daha sonra evliliğe taşınmıştı.

Azeri şarkıcı Günel ayrılığından hemen sonra, bir açıklama yapmıştı. Sözlerinde Reza Zarrab’ın kendini sevdiğini belirtmişti. Ama tam bir yıl sonrasında Ebru Gündeş’in hamile kaldığı ortaya çıkmıştı. Berna Laçin’de twitter üzerinden yaptığı açıklamada Azeri şarkıcı Günel için “ meğerse ucuz kurtulmuş kız” cümlelerini kullandı. Berna Laçin Reza Zarrab ile gelen son günlerde ki gündem haberlerine biraz dem vurarak Twitter üzerinden bir paylaşımda bulundu. Reza Zarrab’ın 8 yıl önce Günel ile ilişki yaşamaya başladığından ve ilişkisini evliliğe taşımak isterken sürpriz bir şekilde ayrılmasından bahsetti. Günel’e destek veren cümleler kullanan Berna Laçin, iyi kurtulmuş kız dedi.

Reza Zarrab ile Günel ilişkisi evliliğe kesin gözüyle bakılan ilişkilerden biriydi. Bu ilişki tam 8 yıl sürdü. 8 yılın sonundan sürpriz bir haberle ayrıldıklarını açıkladılar. Bu haberin üzerinden çok geçmeden Reza Zarrab gönlünü ünlü şarkıcı Ebru Gündeş’e kaptırmıştı. Bu ilişki daha sonra evliliğe taşınmıştı. 

Günel Berna Laçin Reza Zarrab
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TSK’ dan Katar’ a ilave asker
TSK’ dan Katar’ a ilave asker
Yemek kartlarıyla ilgili açıklama geldi
Yemek kartlarıyla ilgili açıklama geldi