Bekir Bozdağ Kılıçdaroğlu’nu Eleştirdi

Başbakan yardımcısı ve hükümet sözcüsü Bekir Bozdağ, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun grup toplantısında konuşmasına yönelik ağır eleştirilerde bulundu.

Bekir Bozdağ Kılıçdaroğlu’nu Eleştirdi
Bekir Bozdağ Kılıçdaroğlu’nu Eleştirdi Beyza
Bu içerik 1368 kez okundu.

Başbakan yardımcısı ve hükümet sözcüsü Bekir Bozdağ, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun medya özgürlüğüne ilişkin konuşmalarına yönelik bazı eleştirilerde bulundu. Bekir Bozdağ’nın yanı sıra ona destek olarak Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş da twitter üzerinden Kemal Kılıçdaroğlu’nun sözlerine ilişkin bazı açıklamalarda bulundu.

Kemal Kılıçdaroğlu konuşmasında; Havuz medyası olarak nitelendirilen birçok medya kuruluşuna buradan sesleniyorum. Beni iyi dinlesinler. Rıza Sarraf haberlerinde arkaya fon olarak Türk bayrağını koyuyorlar. Bu çok büyük bir yanlıştır. Onun gibi sahtekâr birinin arkasında Türk bayrağı bulunmamalıdır. Özellikle de buradan A haberi kınıyorum. Hem televizyona Rıza Sarrafı çıkartıyorlar hem de arkasına fon olarak kıymetli bayrağımızı koyuyorlar. Bunların haber grupları da havuz medyadır. Açık ve net belirtmek isterim ki, bu adamın arkasına Türk bayrağı koyan herkes her medya kuruluşu vatan hainidir” dedi.

Başbakan yardımcısı ve hükümet sözcüsü Bekir Bozdağ ise bu sözlere sert yanıt verdi. Bekir Bozdağ sözlerinde şu ifadeleri kullandı; “ Kılıçdaroğlu her konuşmasında kendince medya özgürlüğünde ve ifade hürriyetini konuşmasında dile getiriyor. Ama görülüyor ki kendileri gibi düşünmeyen ve kendi attığı tüm iftiralara inanmayan medya unsurlarına ve medya organlarına  hemen havuz medyası imajını yakıştırıyorlar. Bununla beraber konuşmalarında yetinmeyip tehditkar tavırlar sergiliyorlar. Buradan da Kemal Kılıçdaroğlunun gayri ahlaki tavrını gayet net bir şekilde görebiliyoruz. 

Bekir Bozdağ CHP Hükümet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu