Sağlık Bakanı Demircan'dan istifa iddialarını yalanladı

Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, dün kamuoyunda hakkında istifa ettiğine dair yer alan haberlerle ilgili bir açıklama yaparak, istifa iddialarının asılsız olduğunu belirtti.

Sağlık Bakanı Demircan'dan istifa iddialarını yalanladı
Sağlık Bakanı Demircan'dan istifa iddialarını yalanladı Kerem Çelik
Bu içerik 360 kez okundu.

Bakanı Demircan hakkında, dün bazı medya organlarında yer alan haberlerde Demircan'ın istifa ettiği iddia edildmişti. Konuyla ilgili kamuoyunu aydınlatmak için bugün bir açıklama yapan Bakan Demircan, istifa haberlerinin gerçeği yansıtmadığını kaydetti.

GÖREVİMİN BAŞINDAYIM

Hatırlanacağı üzere, Sağlık Bakanı Ahmet Demircan hakkında yapılan haberler çok konuşulmuş ve bu haberlerde Demircan'ın istifasını Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sunduğu iddia edilmişti. İddialarla ilgili sessizliğini bugün bozan Demircan, yaptığı açıklama ile bu tür Spekülasyonlara itibar edilmemesi gerektiğini vurgulayarak, görevinin başında olduğunu belirtti.

ALGI OPERASYONU YÜRÜTÜYORLAR

Açıklamasında istifa etme gibi bir düşüncenin aklından bile geçmediğini kaydeden Demircan, görevinin başında olduğunu yineleyerek, milletin emanet ettiği görev ve makamlarla imtihan olduklarını belirtip, bazı medya organlarının algı operasyonu yaptığını ifade etti.

İstifa söylentilerinin yüksek sesle konuşulmaya başlanmasının ardından sessizliğini bozan Demircan, açıklamalarında şu ifadelere yer verdi: "Şu anda görevimizin başındayız. Öyle bir şey yok, hiçbir zaman da olmadı. Bu makamlar milletin emanetidir. Biz bu makamlarda milletimize hizmetle imtihan oluruz. Böyle bir şey yok. Bir kısım medyanın algı operasyonu."

Ahmet Demircan sağlık bakanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu