Bahçeli: MHP yerini de yurdunu da bilir

MHP lideri Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmada, MHP'nin iktidara yön verdiği iddialarını eleştirerek, "MHP yerini de yurdunu da bilir" dedi.

Bahçeli: MHP yerini de yurdunu da bilir
Bahçeli: MHP yerini de yurdunu da bilir Kerem Çelik
Bu içerik 509 kez okundu.

Basın ve medya kuruluşlarında MHP ismi kullanılarak servis edilen iddialardan bazılarını dile getiren Bahçeli, bu iddiların başında MHP ne derse o yapılıyor ve MHP'nin iktidara yön verdiğinin geldiğini söyledi. Bu iddiaların aslının astarının olmadığını kaydeden Bahçeli, AK Parti'nin bazı milletvekili ve yöneticilerine seslenerek kaygılanmalarının ve korkuya kapılmalarının yersiz olduğunu söyledi.

TÜRKİYE'Yİ CUMHURBAŞKANI ve KURMAYLARI YÖNETİYOR

Türkiye'de iktidarın da muhalefetin de yerinin belli olduğunu ve siyasi sınır ile sorumluluklarının sandıkta çizildiğini aktaran Bahçeli, "Türkiye Cumhuriyeti'ni yöneten Cumhurbaşkanıdır, Başbakandır, Bakanlar Kurulu'dur ve mesai arkadaşlarıdır." ifadelerini kullandı.

AK PARTİ'YE TERÖRLE MÜCADELE İÇİN DESTEK VERİYORUZ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) olarak muhalefet görevlerini 36 milletvekili ile en etkili şekilde icra etmeye çalıştıklarını kaydeden Bahçeli, milli hedeflere destek vermek adına MHP'nin her mücadeleyi yerine getirme amacında olduğunu söyledi. Kamuoyunda yer alan iddiaların asılsız olduğunu bir kez daha vurgulayan Bahçeli, AK Parti'ye verdikleri desteği terörle mücadelenin başarıya ulaşması ve dış politikada elinin zayıf olmaması için olduğunu belirtti. 

MHP YERİNİ DE YURDUNU DA BİLİR, BİLMEYE DE DEVAM EDECEKTİR 

Bu tür spekülasyonlardan dolayı kimsenin kafasının karışmamasını isteyen Bahçeli, MHP'nin yerini de yurdunu da bildiğini, bilmeye de devam edeceğini belirterek, "zamanı geldiğinde şartlar olgunlaştığında neyin nasıl olacağını herkes görecek ve bizzat şahit olacaktır" dedi.

Devlet Bahçeli mhp akp
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu