Hanife Sosyal Medyadan Araba Kaptı

Hanife sosyal medyada yaptığı reklamlardan kendine araba aldı.

Hanife Sosyal Medyadan Araba Kaptı
Hanife Sosyal Medyadan Araba Kaptı Beyza
Bu içerik 613 kez okundu.

Bir evlenme programında fenomen haline gelen Hanife’nin bir çok sosyal medyada takipçisi bulunuyordu. 440 bine yaklaşan takipçiye sahip olan Hanife’nin sürekli olarak takipçileriyle reklamlar paylaşıyordu. Aldığı reklamlardan oldukça fazla paralar kazanan Hanife, reklam alımlarını sürdürdü. En sonunda aldığı reklamlar sayesinde kendi arabasını kendisi alabildi.

Araba alır almaz sosyal medya fenomeni Hanife takipçileriyle lüks arabasını paylaştı. Arabanın lüks ve son model olması ise sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Arabasının birde İzmir plakalı olması da gözlerden kaçmadı.

Zuhal Topal programında kendine koca ararken üne kavuşan Hanife programın bitmesi ardından çıkan bir televizyon dizisinde yer alacaktı. Televizyon dizisinin kaldırılması ardından Hanife paylaşımlarına sosyal medya üzerinden devam ettirdi. Sürekli reklam teklifleri alan Hanife, bu reklamları çekip sosyal medya üzerinden tüm takipçileriyle paylaştı. Sürekli reklam videoları paylaşan Hanife kazandığı paraya para demedi. En sonunda kazandığı tüm paralarıyla kendine lüks ve İzmir plakalı bir araba aldı. Aldığı arabayla kaputuna oturarak fotoğraf çekilen Hanife bu fotoğrafı sosyal medya üzerinden paylaştı.

Hatta satın aldığı arabayı da sosyal medyada reklam olarak kullanmaktan geri durmadı. Hanife’nin bu paylaşımlarına takipçilerinden sürekli olarak yorumlar geldi.

Araba için yaptığı reklamlardan Hanife’nin reklam parası alıp almadığı ise merak konusu arasında yer alıyor. Hanife’nin aldığı reklamlarda büyük paralar kazanılacağı düşünülüyor.  

Araba Hanife Gelin Adayı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu