Türkiye’deki Fetöcüler Gülen’e Şikayet Yolluyorlar

Türkiye’de hala daha varlığını sürdüren FETÖ’cüler ABD’de bulunanların rahat yaşadıklarını öğrenince şikayet mesajları gönderdiler.

Türkiye’deki Fetöcüler Gülen’e Şikayet Yolluyorlar
Türkiye’deki Fetöcüler Gülen’e Şikayet Yolluyorlar Beyza
Bu içerik 1318 kez okundu.

15 Temmuz hain darbesinin hemen ardından birçok FETÖ’cü tutuklanmıştı. Tutuklanmaların ardından bu terör örgütüyle ilişiği bulunan bütün kamu görevlileri, görevlerinden ihraç edilip sorgulanmaya başlamışlardı. Sorgulanmaların ardından bazıları serbest kalmış bazıları ise cezaevine gönderilmişti. Bu olaylar gerçekleşirken bazı yakalanmayan ve haklarında arama emri bulunan FETÖ’cülere de Türkiye’de yokmuşsunuz gibi yaşayın emri gelmişti.

Bu emir üzerine bu kişiler sürekli saklanarak hayatlarını sürdürüyordu. Gelen haberler ve görüntülerin ardından Amerika’da bulunan ve haklarında yakalama kararı bulunan Hakan Şükür, Emre Uslu gibi isimlerin Amerika’da gayet güzel bir yaşam sürmesinin ardından şikayetler Gülen’e iletilmeye başladı.

Bu isimlerin hayatı örnek gösterilerek kendilerinin hayatının oldukça zor olduğundan bahsettiler. Şikayet o kadar fazlalaştı ki, bu şikayetlerin üzerine Gülen’nin sıkılmaya başladığı öğrenildi. Artık Fethullah Gülen gelen haberlere kendisi cevap vermeye usandı. Artık gelen tüm şikayetleri Gülen’nin adıyla, Gülen’nin yakın çevresi cevap veriyor. Öğrenilen haberlere göre, gelen şikayetler üzerine “Türkiye’de yaşamak zorluktur. Bu zorluğu çektiğiniz için mükafatlandırılacaksınız” dediği öğrenildi.

Yakın zamanda gündeme oturan Reza Zarrab davasında bulunan FETÖ’cü isimlerle röportaj yapılmaya çalışıldı. FETÖ’cü isimler “ Hakkımızda çıkan tüm haberler asılsızdır. Bizler yerinde bu davayı görerek Türkiye’de bulunan kişilere doğru bilgi aktarmak istiyoruz” dediler.

Aranan FETÖ’cü kişilerin, Türkiye aleyhine birçok defa söylemlerde bulunduğu öğrenildi. FETÖ’cüler bu iddiaları da yalanladılar. 

FETÖ Darbe Amerika
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu