Iphone 8 Alana Bekaretimi Vereceğim Dedi, Başına Neler Geldi

Çin’de bir kız Iphone 8 alana bekaretimi vereceğim dediği için Vlogger tarafından şaka yapıldı.

Iphone 8 Alana Bekaretimi Vereceğim Dedi, Başına Neler Geldi
Iphone 8 Alana Bekaretimi Vereceğim Dedi, Başına Neler Geldi Beyza
Bu içerik 706 kez okundu.

Olay Çin’de gerçekleşti. Bir kız bir arkadaşıyla konuşurken videoya alınmıştı. Arkadaşıyla konuşmasında arkadaşına Iphone 8 almak istediğini ama parasının olmadığını söyledi. Ancak başka birinin bana Iphone 8 almasıyla bekaretimi ona verebilirim demişti. Bu sosyal medyada paylaşılmasının ardından Çin’de ünlü bir vlogger ona şaka yapmaya karar vermişti. Vlogger’ın istediği ona şaka yaparak güzel bir ders vermekti.

Şaka bir adamın kızı yemeğe çıkarmasıyla başladı. Adam kıza inandırıcı olmak için yanında Iphone8 ile birlikte gelmişti. Yemeğin ardından kızla anlaşan adam, onu otel odasına çıkarmaya ikna etti. Hiçbir şey yokmuş gibi otel odasına çıkan kızın odasına bir anda yarı çıplak 4 adam girdi. Bunun üzerine kız çığlık atmaya ve yardım istemeye başladı. Adamlar ilk başta kızı bağladılar. Kız bunlar üzerine çığlık atmayı sürdürdü. En sonunda şakayı yapan kişi otel odasına girdi. Kıza bu yaptığı hareketin çok yanlış olabileceğini burada şaka yapılsa bile belki de bu olayın gerçek olabileceğinden bahsetti. Kız olaydan bir süre sonrada ağlamaya devam etti.

Ama çekilen kamera şakasında bir detayda dikkatlerden kaçmadı. Kız hiçbir şekilde yüzü gösterilmiyordu. Bütün sosyal medyanın ısrarlı sorularına rağmen kızın kimliği açıklanmadı. Bunun üzerine sosyal medyada bu şakanın yalan olduğuna dair iddialar yükselmeye başladı. Çoğu insan Vlogger’ın dikkat çekmek için bu şakayı planladığını ortaya attı.

Çin Iphone 8 Vlogger
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu