Özay Bakır'dan Seren Serengil ile biten ilişkisi hakkında açıklama geldi

Seren Serengil ile bir süredir aşk yaşayan Özay Bakır, bugün biten ilişkilerinin ardından sosyal medya üzerinden yaptığı açıklama ile içini dökerek, ayrılığa dair önemli mesajlar verdi.

Özay Bakır'dan Seren Serengil ile biten ilişkisi hakkında açıklama geldi
Özay Bakır'dan Seren Serengil ile biten ilişkisi hakkında açıklama geldi Kerem Çelik
Bu içerik 2008 kez okundu.

Özay Bakır ile olan ilişkisinin bittiğini geride kalan saatlerde sosyal medya üzerinden yaptığı açıklama ile doğrulayan ünlü sunucu ve oyuncu Seren Serengil, açıklamalarında ihaneti çağrıştırmıştı.  Serengil'in ayrılığı doğrulamasının üzerinden bir açıklamada Özay Bakır'dan geldi. Bakır açıklamasında, hiç bir zaman birileri tarafından affedilmeyi gerektirecek kirli bir hata yapmadığını belirtti.

VİCDANIM BİR BEBEĞİN GÜLÜŞÜ KADAR SAF ve TEMİZ

Kişisel Instagram üzerinde ayrılığa ilişkin açıklama yapan Özay Bakır, sözlerine "Kol kırıldıysa yen içinde kalacak." Atasözünü kullanarak giriş yaptı. Kendisine yakışan tutumun bu olduğunu Atasözüyle açıklayan Bakır, Seren Serengil ile biten ilişkisine ithafen, "Şükür ki hayatımda hiç bir zaman birileri tarafından affedilmeyi gerektirecek kirli bir hata yapmadım." dedi. Ayrılığın ardından vicdanının bir bebeğin gülüşü kadar saf ve temiz olduğunu vurgulayan Bakır, açıklamasını "Katlanamayacağım mesnetsiz ve tıynetsiz iftiralar olmadıkça duruşumu koruyacağım." ifadeleriyle sürdürdü.

RUHUM BU CAMİANIN DEDİKODU ÇEMBERİNE AİT DEĞİL

Açıklamasında, mesleği gereği yaptıklarının dışında, özel hayatında ün/şan/şöhret gibi kendisi için anlam ifade etmeyen şeylerden elinden geldiğince uzak durduğunu aktaran Bakır, bugün de bu duruşunu bozmayacağını, yalnızca ayrıklıktan ötürü kendisini takip eden hanımefendiler ve beyefendilerden bu takibi bırakmalarını rica etti. Bakır son olarak, "Benim ruhum bu camianın iftira çarklarına ve dedikodu çemberine ait değil." dedi.

Seren Serengil Özay Bakır
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu