Eda Erol ile ayrılan Alişan gönlünü başka birine kaptırdı

Geçtiğimiz günlerde bir sürprize imza atarak nişanlısı Eda Erol ile olaylı bir şekilde ilişkisine nokta koyan Alişan'ın gönlünü bir güzele kaptırdığı öğrenildi.

Eda Erol ile ayrılan Alişan gönlünü başka birine kaptırdı
Eda Erol ile ayrılan Alişan gönlünü başka birine kaptırdı Kerem Çelik
Bu içerik 618 kez okundu.

Evlilik programlarının aranan ismi Esra Erol'un kardeşi olan ve "Sırılsıklam aşığım" dediği Eda Erol'a uzun süredir devam eden birlikteliklerini resmileştirmek için ilk adımı atan ve geçtiğimiz Haziran ayında nişan takan ünlü şarkıcı Alişan, Eda Erol ile olan ilişkisini yütemeyerek Eylül ayında olaylı bir şekilde gerçekleşen ayrılığın ardından, boş durmayarak yeni bir aşka yelken açtı. Gönlünü bir güzel kaptıran Alişan, yeni sevgilisi hakkında ser verip sır vermeyerek, tam taze ilişkisini şimdilik gözlerden uzak yaşamak istiyor.

YENİ BİR DİZİYLE EKRANLARA DÖNMEYE HAZIRLANIYOR

Yakın bir tarihte Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanan "Dostlar Mahallesi" dizisinin başrol oyuncularından biri olan Alişan'ın, Eda Erol'u kısa sürede unutarak yeni bir aşka yelken açtığı ve sevgilisinin ismini kimseyle paylaşmadığı iddia edildi.

DİZİ SETİNDE BOŞ BULDUĞU ZAMANLARDA GİZLİCE TELEFONDA GÖRÜŞÜYOR

"Dostlar Mahallesi" isimli dizinin çekimleri sırasında cep telefonunu elinden düşürmeyen ünlü sanatçının, zaman zamanda gözlerden uzaklaşarak telefon konuşması yapması, setteki arkadaşlarının da dikattinden kaçmadı. Ünlü şarkıcının yakın dostlarının bu durum karşısında "Yeni aşk mı?" sorularını geçiştirip gülmekle yetindiği iddialar arasında.

alişan eda erol magazin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dünyanın Dönüş Hızı Yavaşladı
Dünyanın Dönüş Hızı Yavaşladı
Kaçak Gergedan Avlayanların Sonu Aslanlar Tarafından Getirildi
Kaçak Gergedan Avlayanların Sonu Aslanlar Tarafından Getirildi