Trende duyduğu çapkınlık maceralarını Twitter'da paylaşınca olanlar olduğu

İngiltere'de Emily Shepherd isimli genç kız, trende yolculuk ettiği esnada kendisine yakın oturan genç erkeğin anlattığı çapkınlık hikayelerini Twitter üzerinden paylaşarak sosyal medyada çok konuşulacak bir konu başlattı.

Trende duyduğu çapkınlık maceralarını Twitter'da paylaşınca olanlar olduğu
Trende duyduğu çapkınlık maceralarını Twitter'da paylaşınca olanlar olduğu Kerem Çelik
Bu içerik 688 kez okundu.

Bournemouth kentinden Manchester kentine gitmek için trene binen 23 yaşındaki Emily Shepherd, kendisine yakın oturan Ben isminde genç bir erkeğin arkadaş grubuna anlattığı çapkınlık hikayelerini can kulağıyla dinledi.

Genç erkeğin arkadaş grubuna çapkınlık hikayeleriyle hava atmasına kıza Shepherd isimli genç kız, kişisel Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, "Eğer şu an Bournemouth – Manchester treninde Ben adında bir erkek arkadaşınız varsa, arkadaşlarına sizi nasıl aldattığını anlatıyor. Atın onu gitsin!” ifadelerine yer verdi.

Kız arkadaşını başka kadınlarla aldatan genç erkeği ifşa ederek cezalandırmak isteyen Twitter kullanıcılarından yaklaşık 26 bin kişi, genç kızın gönderisini paylaştı.

Sosyal medya kullanıcılarından bazıları ise Ben'e destek vermese de, Emily Shepherd'in yaptığı davranışın yanlış olduğu görüşünü savundu. Shepherd'i bu tutumundan dolayı eleştiren sosyal medya kullanıcıları, genç kızı, "mahremiyetin ihlali, birisinin kötü duruma düşmesini istemek ve başkasının işine burnunu sokma" suçlarıyla eleştirdi.

1 Aralık Cuma günü sabah saatlerinde paylaşılan gönderi, İngiltere başta olmak üzere bir çok ülkede çok konuşulsa da, çapkınlık hikayelerini anlatan Ben isimli gencin kimliğine ulaşılamadı.

Emily Shepherd ingiltere çapkınlık
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu