AK Parti Belediye teşkilatlarındaki son istifa Zonguldak’tan geldi

AK Parti'de kadro yenileme çalışmaları kapsamında belediye teşkilatlarında bir çok isim istifa edip yerine yenileri gelirken, son istifa eden isim Zonguldak’ın Gökçebey İlçe Belediye Başkanı Vedat Öztürk oldu.

AK Parti Belediye teşkilatlarındaki son istifa Zonguldak’tan geldi
AK Parti Belediye teşkilatlarındaki son istifa Zonguldak’tan geldi Kerem Çelik
Bu içerik 1368 kez okundu.

Uzun süredir hizmet verdiği AK Parti’den ve son yerel seçimlerde kazandığı Belediye Başkanlığı görevinden istifa ettiğini, Gökçebey Belediye binası önünde halka yaptığı konuşma ile açıklayan Öztürk, 2014 yerel seçimlerinde Gökçebey halkının kendisini bu göreve layık gördüğünü vurgulayarak, bir takım karşıt grubun hizmetlerinin altını oymaya çalıştığını söyledi.

İstifa açıklamasını yapmadan önce birlikte mesai yürüttükleri Belediye meclis üyeleri ve Belediye personelleriyle de vedalaştığını kaydeden Öztürk, Gökçebey ilçesinde yine sık sık görüşeceklerini, kentten ayrılmayacağını söyledi. Kentte yaşamaya devam edeceğini bir kez daha vurgulayan Öztürk, kendisine bu oyunu oynayanlardan tek tek soracağını belirtti.

KOLTUK SEVDASI İÇİN BU GÖREVE GELMEDİK

Göreve başlamadan önce vaat ettikleri projelerin bir çoğunu 4 yıl dolmadan tamamladıklarını kaydeden Öztürk, 20 Mart 2014'ten bu yana  Gökçebey ilçesinde yapılamayanları yapmak ve bunları halkın hizmetine açmak için, yerel seçim bildirgelerinde vaat ettikleri projelerin hemen hemen hespine yakınının 4 yılı bulmadan tamamladıklarını söyledi. Tamamlanmayan bazı projelerin çalışmalarının da sürdüğünü aktaran Öztürk, "Biz bu göreve gelirken makam, mevki ve koltuk sevdalısı olmadık. Halkımızın hizmet sevdalısı olduk. Bizler Gökçebey’in gelişmesi, nitelikli bir ilçe olması için gecemizi gündüzümüze katarak çalışırken, bazı şer odakları da boş durmamış hizmetimizin altını oymaya çalışmışlardır" ifadelerini kullandı.

AK Parti Vedat Öztürk Zonguldak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu