Kediye İşkence Yapan Adama Gözaltı

Kediye işkence yaptığı görüntüleri sosyal medyada paylaşılan askeri personel göz altına alındı.

Kediye İşkence Yapan Adama Gözaltı
Kediye İşkence Yapan Adama Gözaltı Beyza
Bu içerik 426 kez okundu.

Olay Erzincan’da bir orduevinin nizamiyesinde gerçekleşti. Sosyal medyada yer alan görüntüler ise kan dondurdu. Görüntüler incelemeye alındığında bu işkenceyi yapanın bir ordu evi askeri personeli olduğu anlaşıldı. Askeri personelin yaptığı hareketler neticesinde kedinin olmuş olabileceği iddiası yer aldı.

Ordu evinde kediye işkence eden adam önce kedinin boğazını sıktı ve vurmaya başladı. Daha sonrada kediyi yere fırlattı. Fırlattığı kediye bir de tekme atan adamın görüntüler boyunca kediye işkence ettiği görüldü. Olayın videosu ise tüm sosyal medyayı sarsttı. Tüm sosyal medya fenomenleri bu olayı paylaşarak Bimer’eşikayet etme kampanyası başlatıldı. Yayılan görüntülerden sonra zanlı askeri inzibatlar sayesinde kıskıvrak yakalandı.

Yapılan iddialara göre zanlının olay esnasında oldukça alkollü olduğu belirtildi. Erzincan Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından er T.H’ye soruşturulma başlatıldı.

Göz altına alınan zanlı hakkında yapılan çalışmalar neticesinde bu zanlının daha önce uyuşturucu kullanmaktan bir vakası daha olduğu anlaşıldı. Milli Savunma Bakanlığı tarafından yapılan incelemeler neticesinde Bakanlık tarafından müfettişler belirlenecek ve daha sonra bu müfettişler olay yerini incelemek için Erzurum orduevine gönderilecek.

Kediye vahşi bir şekilde eziyet eden kişi hakkında sosyal medya ise sallandı. Paylaşılan videolar sonucunda birçok kişi zanlıyı BİMER’eşikayet dilekçesi gönderip şikayet etti. Olayın duyulmasının hemen ardından Milli Savunma Bakanlığı da kediye işkence eden zanlı er için soruşturulma başlatılacağını duyurdu.

Erzincan kedi orduevi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dünyanın Dönüş Hızı Yavaşladı
Dünyanın Dönüş Hızı Yavaşladı
Kaçak Gergedan Avlayanların Sonu Aslanlar Tarafından Getirildi
Kaçak Gergedan Avlayanların Sonu Aslanlar Tarafından Getirildi