Fikret Orman'dan Galatasaray ve Fenerbahçe'yi kızdıracak sözler!

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, dün akşam derbi müsabakasının öncesinde yaptığı açıklamalarda, Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) geride kalan 30 yıl boyunca Galatasaray ve Fenerbahçe tarafından yönetildiğini iddia etti.

Fikret Orman'dan Galatasaray ve Fenerbahçe'yi kızdıracak sözler!
Fikret Orman'dan Galatasaray ve Fenerbahçe'yi kızdıracak sözler! Kerem Çelik
Bu içerik 515 kez okundu.

Kritik derbi öncesi Hürriyet Gazetesi'nin sorularını yanıtlayan Başkan Fikret Orman, muhabirin kendisine yönelttiği "TFF yönetimi için ‘Beşiktaş Federasyonu’ diyenler var. Bu iddialara ne diyeceksiniz?" sorusuna, her maç lime lime yapıldıklarını iddia ederek cevap verdi. Yine muhabirin yönelttiği "Beşiktaş algısını kırmak için mi yapıyorlar?" sorusu üzerine açıklamalarını sürdüren Orman, Şimdi bir şey söyleyeceksin, savunma yapacaksın? Reza Zarrab’ın paraları ne oldu? Sen bir şey söylüyorsun. “Beşiktaş kibirli”... Hep bir suçlama üzerine... “Beşiktaşlıların Federasyonu”... ifadelerini kullandı.

30 SENE GALATASARAY VE FENERBAHÇELİLER YÖNETTİ KİMSENİN SESİ ÇIKMADI

Türkiye Futbol Federasyonu'nu geride kalan 30 yıl boyunca Galatasaraylılar ve Fenerbahçelilerin yönettiğini iddia eden Orman, 30yıl boyunca hiç kimsenin sesin çıkartmadığını söyledi. Beşiktaş'ın 2 yıl üst üste eze eze, bileğinin hakkıyla şampiyon olduğunu kaydeden Orman, "Herkesin gözü önünde takdir edilerek şampiyon olan bir kulüp olarak şimdi mi şey oldu?" dedi. 

UEFA BAŞKANI DA BEŞİKTAŞLI

Orman, başarıya bakılarak Federasyonu Beşiktaşlı olarak nitelendirmelerinin yanlış olduğunu belirterek, iddialara bakılırsa UEFA Başkanın da Beşiktaşlı olduğunu ve Onun için Şampiyonlar Ligi’nde gruptan çıktıklarını söyledi.

Fikret Orman beşiktaş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dünyanın Dönüş Hızı Yavaşladı
Dünyanın Dönüş Hızı Yavaşladı
Kaçak Gergedan Avlayanların Sonu Aslanlar Tarafından Getirildi
Kaçak Gergedan Avlayanların Sonu Aslanlar Tarafından Getirildi