Hainlerin Amerika’da Kara Propagandası

FETÖ terör örgütü mensubu olan birçok hain, Amerika’da Türkiye aleyhine kara propaganda içerisinde.

Hainlerin Amerika’da Kara Propagandası
Hainlerin Amerika’da Kara Propagandası Beyza
Bu içerik 880 kez okundu.

15 Temmuz hain darbesinden sonra Amerika’ya sığınan FETÖ’cü hainler, Amerika’da da Türkiye aleyhine kirletme politikaları izlediği görülüyor. Amerika’da bulunan birçok kişinin Türkiye aleyhinde kara politika izlediği görülüyor. Bu kişiler Türkiye ile ilgili doğru olmayan hain karalamalar yaptığı anlaşıldı. FETÖ’cü hainlerin amacı Amerika’da bulunan herkesi Türkiye aleyhine kışkırtmak olduğu görülüyor. Hainler Türkiye için yalan haberler düzenlemeye de devam ediyorlar.

Amerika’da bu kumpas davasının görüldüğü salon FETÖ’cü hainlerle doldu. Kumpas davasını gidip yerinde izleyen gazetecilerin ise tam haberi ilan ettiği sırada arkada bir isim belirdi. Beliren bu isim hain azılı FETÖ üyesi Emre Uslu’nun da ta kendisiydi. Emre Uslu gibi birçok hainin de aralarında bulunduğu kişiler mahkemeye akın etmişlerdi.

Hain FETÖ’cü Emre Uslu sürekli olarak sosyal medya üzerinden Türkiye aleyhine kara propagandalar içerisine giriyor. Diğer bir yandan da Adem Yavuz Arslan gibi azılı terör örgütü üyesi olan birçok isim açtıkları canlı yayın bağlantılarıyla sosyal medya üzerinden Türkiye ve Türkiye gidişatı hakkında karalama politikası izliyor. Hainlerin sözlerinde Cumhurbaşkanı Erdoğan gibi isimleri de karalamaya çalıştığı görülüyor.

Sosyal medya üzerinden bu politikayı sürdüren hainlere büyük bir tepki yağdı. Sosyal medya kullanıcıları kendi başlattıkları kampanya ile bu kişiler için “Amerikan İtleri” diye nitelendirdiler. Gülen ve terör örgütün diğer üyelerine sürekli olarak lanet yağdıran sosyal medya kullanıcıları, bunlara geçit vermemeliyiz diyerek tepki gösterdiler.

Amerika Emre Uslu Propaganda
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu