Havaalanına Girerken Çantasından Hamam Böcekleri Çıktı

Havaalanına giriş yaparken, Xray cihazında fark edilen hareket eden şeylerin, hamam böceği olduğu anlaşıldı.

Havaalanına Girerken Çantasından Hamam Böcekleri Çıktı
Havaalanına Girerken Çantasından Hamam Böcekleri Çıktı Beyza
Bu içerik 465 kez okundu.

Olay Çin’de bir havaalanında gerçekleşti. Havaalanına girmek isteyen bir kişi çantasını Xray cihazına yerleştirdi. Tam geçeceği sırada güvenlik görevlisi çanta içerisinde hareket eden nesneleri fark etti. Hemen çantanın açılmasını isteyen güvenlik görevlisi, gördüğü manzara karşısında çığlık attı. Çünkü çantanın içinde bir sürü hamam böceği bulunuyordu.

Çin’in güneyinde bulunan Guangdong eyaletinde gerçekleşen olayda, kişinin yanında bir başkasının daha olduğu öğrenildi. Yapılan incelemeler sonrasında çiftin getirdiği hamam böceklerinin sayısının toplamda 200’e ulaştığını ve hepsini bir çantaya koyup, havaalanına girmek istedikleri belirlendi. Çin’de bulunan Beijing Youth Daily gazetesinin yapmış olduğu habere göre, eğer Xray cihazından hamam böcekleri fark edilmeseydi, çift çantalarında hamam böceği dolu bir poşetle havalimanına gireceklerdi denildi.

Güvenlik görevlisi bile hamam böceklerini görünce çığlık attı. Havalimanına canlı hayvanların bu şekilde sokulması yasak olduğundan, çantada bulunan hamam böceklerine el konuldu.

Çin’de havalimanı taşımacılığında yaşanılan şey ilk değil. Bundan önce de ilginç haberler gelmekteydi. Bir adam otobüs terminalinde çantasında kesik iki kol ile yakalandı. Olayı görenler dehşetler içine kapıldı. Olayın aslı ise daha sonradan öğrenildi. Gelen bilgilere göre adamın kardeşi elektrik çarpmasından dolayı iki kolu kesikti. Şimdi vefat ettiği öğrenilen kişi tek parça olarak gömülmek istediği için ağabeyinden kesik kollarını istemişti. Onu götürdüğünü söyleyen adam daha sonra serbest bırakıldı. 

hamam böceği Çin Havaalanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu