Ebru Gündeş Biletleri Tükendi

Reza Zarrab davasının gündemde olmasıyla birlikte çok konuşulan kilit isimlerden sanatçı Ebru Gündeş’in konser biletleri tükendi.

Ebru Gündeş Biletleri Tükendi
Ebru Gündeş Biletleri Tükendi Beyza
Bu içerik 639 kez okundu.

Sesiyle herkesi büyüleyen ve eşi yüzünden gündemden düşmeyen şarkıcı Ebru Gündeş son zamanların en çok popüler olan ve tercih edilen kadın solistler arasında yer alıyor. Ebru Gündeş’in konser biletleri hem cep yakarken bir yandan da yok satıyor. Gündeş’i izlemek isteyen kişiler en ön masa isterlerse ceplerinden 750 TL’yi çıkarmak zorundalar. Hatta bazı masaların fiyatları ise 1.500 TL’yi buluyor. Bu rakamların yüksek olmasının yanı sıra bir çok Ebru Gündeş hayranı biletlerini kapış kapış alıyor. Satışa çıkarıldıktan sonra biletler neredeyse tükenme noktasına geliyor ve çoğu zamanda tükeniyor.

Ebru Gündeş’in eşi Reza Zarrab Türkiye ile Amerika’da en çok konuşulan isimler arasında yer alıyor. Rüşvet davasıyla yargılanan Reza Zarrab’ın son zamanlarda yapmış olduğu açıklamalar yüzünden özellikle ülkemizde gündeme bomba gibi düşmüş durumda. Bunun yanı sıra sessizliğini koruyan Ebru Gündeş’in konser biletleri ise tükenme noktalarına geliyor.

Ebru Gündeş İstanbul’un en ünlü restoranlarından olan Güney Restoran’da seyircisiyle buluşuyor. Ebru Gündeş’i en ön sıralarda izlemek isteyen kişiler ceplerinden 1.500 TL’yi çıkarmak zorunda kalıyor. Arka masalarda dinlemek için bile 750 TL’yi gözden çıkarmak gerekiyor.

Gündeş tüm programlarında hep full çekiyor. Hayranları ve sevenleri onu dinleyebilmek için bilet alma yarışı içerisine giriyor. Ebru Gündeş biletlerine sahip olmanın oldukça zor olduğunu söyleyen kişiler, çoğu zaman biletleri tanıdık vasıtasıyla bulduklarını söylüyorlar.

Rıza Zarrab Bilet Konser
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dünyanın Dönüş Hızı Yavaşladı
Dünyanın Dönüş Hızı Yavaşladı
Kaçak Gergedan Avlayanların Sonu Aslanlar Tarafından Getirildi
Kaçak Gergedan Avlayanların Sonu Aslanlar Tarafından Getirildi