Metrobüs Ulaşımı Silivri’ye Kadar Uzanıyor!

İETT Genel Müdürlüğü’ nün yapmış olduğu açıklama da İstanbulluların trafik çilesini çözen metrobüs hattının Beylikdüzü’ nden Silivri’ye kadar uzayacağını açıkladı.

Metrobüs Ulaşımı Silivri’ye Kadar Uzanıyor!
Metrobüs Ulaşımı Silivri’ye Kadar Uzanıyor! Beyza
Bu içerik 536 kez okundu.

İETT Genel Müdürü Arif Emecen, İstanbul halkının en büyük çilesi olan trafik problemini en aza indirecek olan mükemmel projenin haberini verdi.

İETT Müdürlüğü uzun yıllara dayanan ve tecrübesini kanıtlamış olması ile  beraber İstanbul’un kalbi olan ve otobüslerle her gün, günün her anı aralıksız hizmet veren bir şirket olduklarını dile getiren Arif Emecen açıklamalarına şöyle devam etti;

“İstanbul’ da Asya ve Avrupa kıtasını hızlı bir şekilde  birbirine bağlayan metrobüste toplam 590 aracımızla ulaşım sağlamaktayız. Ulaşım sırasında ki konforu ve güvenliği arttırmak için ilk amacımız, 52 kilometre ve 45 istasyonumuz ile birlikte yenilikçi olan projelerimize devam ediyoruz. Şuan hedefe konulan Beylikdüzü ve Silivri arasına metrobüs hattı yerleştirerek İstanbul halkı hızlı ve konforlu bir ulaşıma varacaktır” dedi.

Araçların sürekli olarak hizmet verdikleri ve bununla beraber var olan sistemin devamlılığını arttırabilmek için pik saatlerde 17 saniye sefer süreleri ile yaklaşık olarak yüzde 20 artış sağladıklarına dikkat çeken İETT Genel Müdürü Arif Emecen, İETT’ nin bu proje kapsamında yılın şirketi bünyesinde 2017 yılında Stevie Gümüş Ödülü’nü almaya hak ettiklerini belirtti.

İETT Genel Müdürlüğü’nün Avrupa’nın en genç modern ve dinamik otobüs yapısına sahip olduklarını dile getirin Arif Emecen, “her gün aralıksız 24 saat boyunca toplam 50 sefer yapıyoruz  ve 4 milyon yolu taşıyoruz” ifadelerini de ekledi.

trafik İstanbul İETT
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Huawei Mate 20, 16 Ekim’de Tanıtılıyor
Huawei Mate 20, 16 Ekim’de Tanıtılıyor