Duygu Özaslan Mehmet Ali Erbil’in Mesajını Paylaştı

Sosyal medya fenomeni Duygu Özaslan Mehmet Ali Erbil’in mesajını paylaşarak, tiye aldı.

Duygu Özaslan Mehmet Ali Erbil’in Mesajını Paylaştı
Duygu Özaslan Mehmet Ali Erbil’in Mesajını Paylaştı Beyza
Bu içerik 697 kez okundu.

Çektiği makyaj videolarıyla Youtuber olarak kabul edilen, sosyal medya fenomeni bugün takipçileriyle İnstagramdan bir hikâye paylaştı. Paylaştığı hikâyede de Mehmet Ali Erbil’in kendine attığı mesajın ekran görüntüsü vardı.

Çapkınlıkları ile tüm Türkiye’nin dilinden düşmeyen Mehmet Ali Erbil ünlü Youtuber’a mesaj olarak “Yenge bir beni takip etmemişsiniz, ezik hissettim” diye mesaj attı. Mehmet Ali Erbil’in bu mesajını ekran görüntüsü alarak takipçileriyle “Mehmet Ali Bey ne diyorsunuz” yazarak paylaştı. Duygu Özaslan alaya alarak paylaştığı yazısına bir çok arkadaşından da mesaj geldi.

Ünlü Youtuber, arkadaşlarıyla beraber Mehmet Ali Erbil’i alaya alarak yapmış olduğu konuşmalarında sosyal medya üzerinden paylaştı. Arkadaşları mesajlarında, Mehmet Ali Erbil’in mesajlarında “i” harfi yerine “ı” harfini kullanmasını dalgaya aldılar. Duygu Özaslan’nın paylaştığı bir konuşmada ise bir arkadaşının “Önce bir İ harfi satın alsın Çarkıfelekten” cümlesi herkesin dikkatini çekti.

Daha sonra yine arkadaşıyla olan bir konuşmasını paylaşan Duygu Özaslan konuşmasında arkadaşına “Çarkıfelek makyajı çekelim mi beraber diye sorayım mı” diye bir mesaj attığı görülüyor. Mesajına karşılık olarak yine Mehmet Ali Erbil’i dalgaya alan arkadaşı, “Yaz belki video sonunda uğur derin dondurucu verir” mesajı da dikkat çeken detaylar arasında yer aldı.

Mehmet Ali Erbil’i paylaştığı resimlerle beraber ifşa eden Duygu Özaslan’a Mehmet Ali Erbil ne cevap vereceği merak edilenler arasında  yer aldı.

Fenomen Mali İfşa
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu