Engelli memur kadrosu için oyunu oynadı

Kamuda açılan engelli kadrosuna yerleşmek isteyen Selda U., kendisini “engelli” göstermeye çalışarak kadroya yerleşmek için şeker hastalığı olan komşusunun kan örneğini verince yakalandı.

Engelli memur kadrosu için oyunu oynadı
Engelli memur kadrosu için oyunu oynadı Beyza
Bu içerik 333 kez okundu.

Adana’ nın Kadirli ilçesinde özel sektörde istihdam eden Selda U. (39) kamudaki engelli kadrosundan yararlanmak isteyince kendisini engelli göstererek bu kadroyu almak istedi. Daha önce “evrakta sahtecilik” suçundan cezaevine giren Mehmet Gökhan E., ile haberleşip hastaneye giden Selda U., şeker hastası olduğuna dair bir rapor alabilmesi için kendisinden kan örneği istenileceğini bildiğinden yanında şeker hastası olan komşusu Aysel Ç.’ den (49) almış olduğu kan örneğini verdi.

Daha sonra yapılan tahliller sonucunda kan şekeri 500 çıktı. Çıkan sonuçları inceleyen doktor bu değerde kan şekeri sonucu çıkan birinin komaya gireceğini bildiğinden bu işin içerisinde bir tezgah olduğunun farkında vardı. Hemen yeniden kan tahlili yapılmasını istedi. Yapılan tahlil sonucunda şeker onu bu defa 100 çıktı.

Yeni çıkan kan tahlili sonucu ile eskisi arasında ciddi bir fark gören doktor hemen hastanenin güvenlik kamera kayıtlarını inceleyen doktor Selda U., ile sürekli konuşan ve onu yönlendiren bir erkek gördü ve bu durumu hemen savcılığa bildirdi. Sonrasında polis ekipleri devreye girerek yapılan incelemeler sonrasında polis, Selda U. ve Aysel Ç. ile beraber onlara yardımda bulunan Mehmet Gökhan E.’ yi göz altına aldı.

 

 

Adana kamu kadro
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dünyanın Dönüş Hızı Yavaşladı
Dünyanın Dönüş Hızı Yavaşladı
Kaçak Gergedan Avlayanların Sonu Aslanlar Tarafından Getirildi
Kaçak Gergedan Avlayanların Sonu Aslanlar Tarafından Getirildi