Hakan Çalhanoğluna Şantaj İddiası!

Hakan Çalhanoğlu'nun başı dertten kurtulmuyor. Ayrıntılar haberimizde...

Hakan Çalhanoğluna Şantaj İddiası!
Hakan Çalhanoğluna Şantaj İddiası! Hakan Yılmaz
Bu içerik 1062 kez okundu.

Milli futbolcumuz Hakan Çalhanoğlu’nun bu aralar adı şantaj olaylarına karıştı. “Hamileyim, 250 bin Euro verirsen kürtaj yaptırırım” diyerek Hakan Çalhanoğlu’na şantajda bulunan Latifi, Hakan Çalhanoğlu’nun sert tepkisiyle karşılaştı ve Çalhanoğlu konu nedeniyle Latifi’ye dava açtı.

Hakan Çalhanoğluna Şantaj İddiası!

Futbol kariyerini Milan’da sürdürmekte olan Hakan Çalhanoğlu, kendisini hem tehdit hem de şantaj ederek rahatsız eden Latifi’ye dava açtı. Bir yetenek yarışmasında şarkı söyledikten sonra ülke genelinde büyük ün kazanan Latifi ile Hakan Çalhanoğlu arasında geçtiğimiz dönemlerde bir aşk yaşanmıştı. Ancak ilişkinin sonlanmasıyla birlikte Hakan Çalhanoğlu’na, “Hamileyim. Bana 250 bin Euro ver, kürtaj yaptırayım ve bebeği doğurmayayım” ifadelerini kullanan Latifi, bu hareketinden sonra soluğu mahkemede aldı. Çalhanoğlu, Latifi hakkında suç duyurusunda bulundu ve davanın ilk duruşması görüldü.

Davada Latifi ile birlikte bir ilişki yaşadıklarını ve 10 defa birlikte olduklarını ifade eden Hakan Çalhanoğlu, bu ilişkiler sırasında sürekli olarak korunduğunu ve dikkatli olduğunu belirtti. Düseldorf’ta görülen davada, her iki tarafında ifadelerine başvurulurken, Hakan Çalhanoğlu olayı tüm çıplaklığı ile mahkeme heyetine anlattı. Yapılan incelemeler sonucunda ise Latifi’nin aslında hamile olmadığı ortaya çıktı. Bununla birlikte Latifi’nin avukatı,  Hakan Çalhanoğlu’nun yaşanan ilişkiler sırasında korunduğu konusunda şüpheli olduğunu sözlerine ekledi. Her iki tarafında ifadesinin  alınmasının ardından dava 20 Aralık tarihine ertelendi ve Çalhanoğlu cephesinin bu davayı kazanacağı yönünde haberler, Alman basınında büyük bir yer kapladı. 

hakan çalhanoğlu Milan Milli futbolcu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu