Ebru Gündeş, Zarrab'dan Boşanıyor

Amerika'da halen soruşturması yapılan Reza Zarrab, bir darbeyi de eşi Ebru Gündeş'ten yedi. Gündeş, avukatları aracılığıyla boşanma sürecini hızlandırdı.

Ebru Gündeş, Zarrab'dan Boşanıyor
Ebru Gündeş, Zarrab'dan Boşanıyor Hakan Yılmaz
Bu içerik 1480 kez okundu.

Amerika'da davası başlayan Reza Zarrab'a bir kötü haberde eşinden geldi. Yeni gelişmelerin yaşandığı dava sürecinde Ebru Gündeş bu gelişmeler doğrultusunda boşanma kararı aldığı iddia edildi.

Ebru Gündeş, Zarrab'dan Boşanıyor

2016 yılında Amerika seyahati sırasında Amerikalı yetkililer tarafından tutuklanan ve o zamandan beri Amerika’da tutuklu bulunan Reza Zarrab’ın dava süreci geçtiğimiz günlerde başlandı. Bu gelişmeleri Türkiye’den takip eden Reza Zarrab’ın eşi Ebru Gündeş dava süreciyle ilgili hiçbir açıklama yapmamıştı. O senede jüri üyeliği yaptığı O Ses Türkiye adlı yarışma programında olaylar hakkında kısaca bahseden Ebru Gündeş, geçtiğimiz günlerde bir kız çocuğu sahibi olduğu eşinden boşanacağına dahil haberler yayınlanmış ancak bu haberleri daha sonra yalanlamıştı.

Reza Zarrab’ın yargılanması Amerika’da devam ederken, dava sürecinde Reza Zarrab’a yöneltilen “Hapishaneye kadı sokmak için rüşvet teklif ettin mi?” sorusuna rüşvet teklif ettiğini kabul etmesi  üzerine bütün dikkatler Türkiye’de bulunan Ebru Gündeş’e çevrilmişti. Bu gelişmelerden sonra Ebru Gündeş boşanma kararı aldı iddiaları çıkarken, Yeşim Salkım Laf Bende Kalmasın programında bu gelişmeyi masaya yatırdı. Yeşim Salkım Ebru Gündeş ile avukatlarımızın aynı olduğunu böyle bir girişimde bulunulmadığını söyledi. Şu an böyle bir açılmış dava ya da ileriye dönük olarak açılabilecek bir dava bulunmuyor. Ancak bu olayların da yakın bir arkadaşı olarak yakından takip edeceğini belirtti. 

Dava süreci uzun bir süre devam edecek olan Reza Zarrab’ın eşi olan Ebru Gündeş’in bu gelişmelerden sonra nasıl bir yol izleyeceği merak konusu.

Reza Zarrab Ebru Gündeş boşanma süreci
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu