Kız Öğrencilere Utanç Verici Ceza

Kız öğrenciler müdür aleyhine yaptıkları konuşmalar ve yazılar için soyunma cezası aldılar.

Kız Öğrencilere Utanç Verici Ceza
Kız Öğrencilere Utanç Verici Ceza Beyza
Bu içerik 507 kez okundu.

Olay Hindistan’nın Arunçal Pradeş eyaletinde gerçekleşti. Kız öğrenciler müdür aleyhine yazılar yazdıkları ve konuştukları iddia edildi. Bunu duyan müdür ise kız öğrencileri çağırdı. Okulda bulunan 88 kişinin önünde rezil olmaları için soyunma cezasını verdi. Başlarda bunu yapmak istemeyen kız öğrencileri müdürün ceza konusunda ısrarlı davranmasından dolayı utanarak üstlerini çıkarmaya başladılar. Müdür, özellikle 88 kişi içerisinde bu kızların kıyafetlerini çıkartırken utanmasını istediği için bu cezayı verdiği belirtildi.

Olay New Delhi Televizyonunun aktarılmasının ardından tüm Hindistan’da duyuldu. Müdür ise herkes tarafından büyük bir tepki topladı. Papum Pare meydanında gerçekleşen olay sonrası veliler okula akın etti. Kızlarına verilen bu ceza yüzünden oldukça sinirli olan veliler, hemen polise başvurduklarını belirttiler.

Polis olayla ilgili geniş bir soruşturma başlattı. Yapılan soruşturmalar neticesinde kız öğrencilerin arkadaşlarının yanı sıra öğretmenlerinin de gözü önünde böyle bir şeye zorlandıkları bulundu. İzleyenler arasında olan öğretmenlerin herhangi bir tepki vermemesi de büyük yankı uyandırdı. Emniyet yetkililerden alınan bilgiye göre olayla ilgili soruşturmanın şu anda devam ettiği belirtildi. Soruşturmaya göre orada bulunan tüm öğrenciler ve öğrencilerle birlikte bu olaya şahitlik eden öğretmenler de sorgulanacak. Sorgulama sonucunda en çok istenilen şey ise bu cezayı veren müdürün ceza alması oldu. Emniyet yetkilisi, yakın zamanlarda soruşturmanın seyrinin belli olacağı ve kimlerin ceza alacağı da ortaya çıkacağını söyledi.

kız öğrenciler hindistan ceza
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu