Ebru Gündeş Reza Zarrab Evliliği Çalkantıda

Amerika’da yargılanan ve büyük bir yankı uyandıran Reza Zarrab davasının ardından akıllara Ebru Gündeş ile Reza Zarrab evliliği geldi.

Ebru Gündeş Reza Zarrab Evliliği Çalkantıda
Ebru Gündeş Reza Zarrab Evliliği Çalkantıda Beyza
Bu içerik 506 kez okundu.

Geçtiğimiz günlerde gündeme bomba gibi oturan Amerika’da yaşanılan mahkeme detayları ve Reza Zarrab’ın mahkemede yapmış olduğu açıklamalar sonucunda herkesin aklında Ebru Gündeş ile Reza Zarrab evliliği geldi. Gündeme gelen bir başka dedikoduya göre Ebru Gündeş evliliklerinin bitmesi için avukatına vekâlet vermesiydi.

Reza Zarrab’ın Amerika’da tutuklanmasının ardından defalarca dedikodu yapılmıştı. Bu dedikodulardan neredeyse en çok yapılanı da Reza Zarrab ile Ebru Gündeş evliliği hakkındaydı. Birçok defa Reza Zarrab ile Ebru Gündeş’in evliliklerini bitirecekleri konusu gündeme geldi. Ama tüm bu yapılan haberlere rağmen evlilikleri sürmeye devam etti.

En son Amerika’dan gelen gelişmeler ise gündemin en üst seviyesindeydi. Reza Zarrab’ın eski bakanlarla ilgili yapmış olduğu rüşvet iddiaları Türkiye gündemine oturdu. Bu olaylar olurken diğer bir yandan da merak edilen Ebru Gündeş ile Reza Zarrab evliliği idi. Son gelen dedikodulara göre Reza Zarrab ile Ebru Gündeş arasındaki evliliğin bitme noktasına geldiği ve Ebru Gündeş’in kendi avukatına boşanma dilekçesi verdiği konusundaydı.

Ebru Gündeş’in avukatı aynı zamanda Yeşim Salkım’ın avukatı olması neticesinde Yeşim Salkım bu habere bir açıklık getirdi. Yeşim Salkım’ın yaptığı Laf Bende Kalmasın programında konuşan şarkıcı, bu iddiaları kesin bir dille yalanladı. Avukatın şu an için açılmış herhangi bir Ebru Gündeş davasının bulunmadığını ve bu haberlerin tamamen yalan olduğunu söyledi.

Ebru Gündeş Reza Zarrab Evlilik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TSK’ dan Katar’ a ilave asker
TSK’ dan Katar’ a ilave asker
Yemek kartlarıyla ilgili açıklama geldi
Yemek kartlarıyla ilgili açıklama geldi