Boğaziçi Üniversitesi Hocası Ölü Bulundu

Boğaziçi Üniversitesi hocası Etilerde bulunan evinde ölü bulundu. Doktorlar, öğretim görevlisinin kalp krizi geçirmiş olma ihtimali üzerinde duruyor.

Boğaziçi Üniversitesi Hocası Ölü Bulundu
Boğaziçi Üniversitesi Hocası Ölü Bulundu Beyza
Bu içerik 394 kez okundu.

Boğaziçi Üniversitesi Makina Mühendisliği Bölümü hocası Yard.Doç.Dr. Emre Aksan Etilerde bulunan evinde ölü bulundu. Yapılan ilk incelemeler sonucunda, öğretim görevlisinin evinde kalp krizi geçirmiş olacağı ihtimalleri üzerinde duruluyor.

Öğrenilen bilgilere göre, olay sabah saatlerinde eve temizlik için gelen yardımcı tarafından fark edildi. Gelen temizlikçi evde bulunan Emre Aksan’a seslendi. Tüm seslenmelere cevap vermemesi üzerine temizlikçi banyoya girdi ve Emre Aksan’nın cansız bedeniyle karşılaştı. Banyoda yerde cansız bir şekilde yatan Emre Aksan’ı görünce hemen sitenin güvenlik görevlilerinden yardım istedi. Hemen olay yerine polis ve sağlık ekipleri geldi. Sağlık ekipleri gelince Emre Aksan’nın vefat ettiği belirlendi. Sağlık ekipleri ve polis tarafından yapılan incelemeler sonucunda banyoda herhangi bir şüpheli bulguya rastlanılmadı. Sağlık ekiplerince Emre Aksan’nın vücudu da incelendi. Şu anlık herhangi bir şüpheli bulgu görünmedi.

Sağlık ekipleri öğretim görevlisinin kalp krizi geçirip hayatını kaybettiği üzerinde durdu. Emre Aksan’nın vefat etmesinin ardından tüm yakınlarına haber verildi. Eve gelen yakınları büyük bir üzüntü yaşayarak gözyaşlarına boğuldu. Boğaziçi Üniversitesi öğretim görevlisi Emre Aksan’nın 78 yaşında olduğu ve evde yalnız başına yaşadığı biliniyordu.

Olay ile ilgili sitenin bahçıvanı “Emre hoca yalnız yaşıyordu. Bugünde eve temizlikçisi geldi. Onu banyoda yerde yatarken görmüş. Hemen sitenin güvenlik görevlilerini aradı. Bizde gittiğimizde onun cansız yatan bedenini gördük. Büyük ihtimalle kalp krizi geçirmiş” dedi. 

Boğaziçi Üniversitesi Emre Aksan Vefat
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu