Hükümetten Reza Zarrab Davasıyla İle İlgili Açıklama

Hükümet sözcüsü Bekir Bozdağ, Amerika’da yaşanan Reza Zarrab ve Reza Zarrab’ın söylemlerine dair bir açıklama yaptı.

Hükümetten Reza Zarrab Davasıyla İle İlgili Açıklama
Hükümetten Reza Zarrab Davasıyla İle İlgili Açıklama Beyza
Bu içerik 807 kez okundu.

Başbakan yardımcısı ve aynı zamanda hükümet sözcüsü Bekir Bozdağ, Anadolu Ajansı tarafından yöneltilen gündem sorularına cevap verdi. Başbakan yardımcısı Bekir Bozdağ özellikle de Cumhuriyet Halk Partisi genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun iddialarına yanıt verdi. Kemal Kılıçdaroğlu’nun yurt dışına para aktarma iddiaları karşısında Bekir Bozdağ “Kemal Kılıçdaroğlu bu çamur siyasetini hep yapıyor. Bunların hepsi birer iftiradır. Bundan daha önce de birçok kez iftira söylemlerinde bulundu. İftiraların yanı sıra sürekli olarak olaylarla ilgili hesap sorarcasına soru soruyor. Ama kamuoyuna hiçbir belge de sunmuyor” dedi.

Reza Zarrab’ın yapmış olduğu açıklamalar hakkındaki sorular için Bekir Bozdağ “Reza Zarrab çok büyük bir baskı altında. Bulunduğu bu baskı ortamı sonucunda kendisi bir iftiracı haline geldi. Amerika resmen kendi yazıp, kendi yönettiği bir tiyatroyu sergiliyor. Bunların gerçekle hiçbir alakası yok. Bu Cumhurbaşkanı ve ailesine karşı yapılan bir oyundur. Fark ederseniz, Kemal Kılıçdaroğlu aynı zamanda Cumhurbaşkanı ailesi ve yakınları hakkında bir karalama kampanyasına da başladı. New York’un yanında Türkiye’de de bu oyunlar devam ediyor. Her iki tarafında hedefinde Cumhurbaşkanımız ve ailesi aynı zamanda Türkiye var. Amerika Kemal Kılıçdaroğlu gibi elinde oynatabilecekleri bir kukla istiyorlardı, buldular.” diye belirtti.

Bekir Bozdağ Türkiye’nin giderek gelişmesi dahilinde daha birçok kez bunun gibi iftiralara maruz kalacağını ve bunların tamamen bir başlangıç olduğunu da savundu.

Reza Zarrab ABD Kemal Kılıçdaroğlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dünyanın Dönüş Hızı Yavaşladı
Dünyanın Dönüş Hızı Yavaşladı
Kaçak Gergedan Avlayanların Sonu Aslanlar Tarafından Getirildi
Kaçak Gergedan Avlayanların Sonu Aslanlar Tarafından Getirildi