Ankara Büyükşehir Belediye’ sinde Değişiklikler

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile toplantı gerçekleştiren Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna’ nın içerisinde 300 kişinin yer aldığı listeyi Cumhurbaşkan’nına sunduğu belirtildi.

Ankara Büyükşehir Belediye’ sinde Değişiklikler
Ankara Büyükşehir Belediye’ sinde Değişiklikler Beyza
Bu içerik 1337 kez okundu.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna başkanlık görevini aldıktan sonra ikinci defa Cumhurbaşkanlığı Saray’ında Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ile tekrar görüştü.

Siyasilerin ilk görüşmelerinde Ankara’ da bulunan Atatürk Kültür Merkezi alanının bir an önce hayata aktif olarak geçirilmesi ile bu konu gündeme gelirken, bugün yapılan bu randevulu görüşme ile Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ a Ankapark ve Ankara Fuar alanı gibi bir takım şehrin gelişimi için projelerin haricinde Belediye’ de şuan çalışmakta olan yaklaşık 300 kişinin içerisinde bulunduğu bir bürokratlardan ve yönetim kurulundan kişilerin bulunduğunu aktardı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan İle görüşmesini bitiren Büyükşehir Belediye Başkanı Tuna’nın yeni görevinde Ankara’ yı birlikte çalışıp idare edeceği ekip belli olacak.

Eski dönem Ankara Büyükşehir Belediye’ sinden kalan bir takım borçların bulunduğu aktarıldı. Hatta en çok borcun bulunduğu Belediye olduğunu aktaran Tuna Belediye’ nin mali durumunun acil olarak masaya yatırılması gerektiğini ifade etti.

Bunun haricinde 2019 seçimlerinin hemen öncesinde Ankara Büyükşehir Belediye’ si adına yapılması hedeflenen bir takım çalışmaları da gündeme getireceklerini ve bu çalışmalar hakkında Cumhurbaşka’ nının onayına sunulacağını bildirdi.

 

 

 

 

Ankara Cumhurbaşkanı Belediye
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu