Avengers: Infinity War Fragmanı Geldi!

Uzun süredir beklenen Avengers: Infinity War fragmanı geldi. Ayrıntılar haberimizde...

Avengers: Infinity War Fragmanı Geldi!
Avengers: Infinity War Fragmanı Geldi! Hakan Yılmaz
Bu içerik 333 kez okundu.

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı'nda gerçekleşen olayların sonrasında bölünen kahramanlar birbirinden uzaklaşır. Fakat dünyanın kaderi tekrardan tehlikelidir. Sonsuzluk taşlarının peşinde olan Thanos, dünyanın gördüğü büyük bir tehdittir. İnsanlığın kaderi tekrardan kahramanların elindedir. Uzun süredir beklenen Avengers: Infinity War fragmanı sonunda geldi. En ayrıntılı detayları haberimizde bulabilirsiniz...

2018 ve 2019 Yılları Arasında Gösterime Girecek

2018'de vizyona girmesi beklenen Avengers: Infinity War için Marvel ilk fragmanı yayınladı. Uzun süredir beklenen film, Captain America: Winter Soldier ve Civil War'ın yönetmenliğini ypan Joe Rosso ve Anthony ile beraber olduğu biliniyor.

Avengers ve Guardians of the Galaxy ekiplerinin bir arada olacağı filmde, Marvel'in güçlü karakteri Thanos ile karşı karşıya gelecekler. Infinity War hikayesi 2018 ve 2019 yılları arasında gösterime açılacak. Hiç beklenmeyen bir esnada fragmanla karşımıza çıkan Avengers: Infinity War, beklentilerin altında kalmayacak gibi gözüküyor. Fragmanla beraber birçok görüntü, sosyal medyada takipçileri ve sevenleri tarafından yoğun ilgi görmüştü. Aynı zamanda birçok kişinin bu filme akın edeceği, rekorların geleceği konuşuluyor.

Thanos'u bu kadar canlı gördüğünüz bir karakter görünümünü elde ettiği filmde, son derece kaliteli şekilde göründüğü biliniyor. 2008'de Demir Adam ile başlayan film serisi, daha sonra Avengers filmleriyle devam etmişti. Şimdiki fragmanda büyük bir farklılık olarak takımların dolu karakterlerle büyük adımlar atıldığının göstergesi oluyor. Birçok film karakterinin tek bir filmde buluşması, büyük heyecanın yaklaşmasını gösteriyor.

Avengers Infinity War
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin Seddi Sorusuyla Trend Olan Kızdan Açıklama Geldi
Çin Seddi Sorusuyla Trend Olan Kızdan Açıklama Geldi
Bombacı, Futbol Sahasına Daldı
Bombacı, Futbol Sahasına Daldı