15 Temmuz Şehitler Köprüsünde Bomba İhbarı

15 Temmuz Şehitler Köprüsü bu akşam saatlerinde çift yönlü olmak üzere trafiğe kapatıldı. Trafiğe kapatılmasının nedeni ise köprüde bulanan çanta oldu.

15 Temmuz Şehitler Köprüsünde Bomba İhbarı
15 Temmuz Şehitler Köprüsünde Bomba İhbarı Beyza
Bu içerik 571 kez okundu.

Bu akşam saatlerinde 15 Temmuz Şehitler köprüsü gidiş geliş olmak üzere her iki yönde de trafiğe kapatıldı. Bu akşam saatlerinde yaşanılan olay köprüyü kullanan herkese büyük bir korku yaşattı. Olayın gerçekleştiği sırada köprüyü kullanan vatandaşlar köprüde bir çanta olduğunun farkına vardılar. Vatandaşlar bomba şüphesine kapılıp hemen polisi aradılar. Alınan ihbarın ardından harekete geçen polis hemen 15 Temmuz Şehitler Köprüsüne geldi.

Olay yerine polisin gelmesiyle beraber vatandaşların can ve mal güvenliği esas alınarak 15 Temmuz Şehitler Köprüsü çift yönlü olmak üzere trafiğe kapatıldı. Ekipler tarafından detaylıca yapılan çalışmalar sonucunda çantaya ve çantanın içerisindekilere ulaşıldı.

Polis ekipleri, ihbarda yer alan çantanın içerisinin boş olduğunu ve herhangi bir tehlikenin bulunmadığını belirtti. Polis ekipleri çantanın oraya nasıl geldiği sorusu üzerinde yoğunlaştı ve yapılan incelemeler neticesinde çantanın yoldan geçen bir araç tarafından düşürülmüş olabileceği şüphesi üzerinde duruldu. Polis ekipleri yaptıkları çalışmalar sonrasında çantayla beraber olay yerinden ayrılırken, trafiği gidiş geliş olmak üzere çift yönlü trafiğe açtılar.

Olay sırasında çantanın içerisinde bombanın olmaması ve herhangi bir sorun yaşanmaması durumdan dolayı vatandaşlar rahat bir nefes aldılar. Bir diğer yönden de 15 Temmuz Şehitler köprüsünün gidiş geliş olmak üzere trafiğe kapalı olmasından dolayı trafik yoğunlaştı. Çantanın boş çıkması ve bir süre sonra köprünün araç trafiğine açılmasının ardından trafik bir süre sonra açıldı.

15 Temmuz Şehitler Köprüsü Bomba Çanta
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu