İstanbul'un merkezinde fuhuş pazarı!

İstanbul'da Aksaray Polis Merkezinin akşamın ilerleyen saatlerinde toplanıp sabaha kadar bekleyen hayat kadınları bir çok kişiyle fuhuş pazarlığı yaptı.

İstanbul'un merkezinde fuhuş pazarı!
İstanbul'un merkezinde fuhuş pazarı! Kerem Çelik
Bu içerik 678 kez okundu.

İstanbul’un en kalabalık noktalarından biri olan Aksaray’da polis karakolunun karşısını kendileri için buluşma noktası olarak seçen hayat kadınları akşam saatlerinde başladıkları mesaileri Sabahın erken saatlerine sürdürerek, bir çok kişiyle fuhuş pazarlığı yaptı. İçlerinde Afrika kökenli siyahi kadınların da bulunduğu hayat kadınlarının anlaştıkları erkeklerle, buluşma noktalarına yakın konumdaki otellere gittiği gözlemlendi. 

ÇEVRE SAKİNLERİ BU DURUMDAN BIKMIŞ 

Her gün bu senaryonun yaşanması ve hayat kadınlarının merkezi yeri mesken tutmasının çevrede bulunan vatandaşları bıktırdığı bilgisine ulaşıldı. Diğer taraftan, hayat kadınlarının karakolun karşısında fuhuş pazarlığı yapması da bu kadar da olmaz dedirtti.

GÜN DOĞUMUYLA BİRLİKTE FUHUŞ PAZARLIĞINI BİTİRİYORLAR

Aksaray’da her gün görülen ve sıradanlaşan fuhuş pazarlığı bir vatandaş tarafından sabah saatlerin cep telefonu kamerasıyla kaydedildi. Kayıtlara yansıyan görüntülerde, içlerinde siyahi kadınların da yer aldığı hayat kadınları kendileri tercih eden erkeklerle fuhuş içine giriyor. Pazarlık kısmında anlaşma sağlanması durumunda hayat kadınının bulunduğu noktadan ayrıldığı görünüyor. Havanın tamamen aydınlanmasıyla hayat kadınlarının anlaştıkları taksi şoförleriyle konakladıkları otellere gitmeleri dikkat çekiyor.

İstanbul Aksaray fuhuş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Huawei Mate 20, 16 Ekim’de Tanıtılıyor
Huawei Mate 20, 16 Ekim’de Tanıtılıyor