Sagopa Kajmer ve Kolera Boşandı

Rapçi Sagopa Kajmer (Yunus Özyavuz), Instagram hesabından 20 yıldır birlikte olduğu eşi Kolera (Esen Güzel) ile evliliklerini sonlandırdıklarını duyurdu.

Sagopa Kajmer ve Kolera Boşandı
Sagopa Kajmer ve Kolera Boşandı Hakan Yılmaz
Bu içerik 1803 kez okundu.

Rap dünyasının en büyük ayrılığı yaşandı. Yaklaşık 11 yıldır evli olan Yunus Özyavuz (Sagopa Kajmer) ve Esen Güzel (Kolera) boşandı. İkili, evliliklerini sonlandırdıklarını duyurdu.

Sagopa Kajmer, evliliklerini sonlandırdığını Instagram hesabından duyurdu.

Sagopa Kajmer Kimdir?

Asıl ismi Yunus Özyavuz olan Sagopa Kajmer, 1978 yılında Samsun'da doğdu. Müzikle olan ilişkisini anne ve babasının çeşitli kültürlerinden yararlanarak başladığı söyleyen Sagopa, kariyerine bir radyoda Dj'lik yaparak başlamış. 1997'de üniversiteye başlamış, Fars Dili ve Edebiyatı bölümünü İstanbul Üniversitesi'nde okumuştur.

1999'da çeşitli sanatçıların içerisinde bulunduğu "Yeraltı Operasyonu" albümüyle piyasaya atılmıştır. "Silahsız Kuvvet" adlı projesiyle en çok dikkat eden isim olurken, 2001'de ilk albümü olan "Sözlerim Silahım" olarak çıkarttı. Daha sonra "İhtiyar Heyeti" ikinci albümüyle kendini geliştirdi. 2002 yılında "Sagopa Kajmer" yaratıldı. İsmiyle aynı taşıyan albümü çıkartan Sagopa, 2002'de eza ile "Med Cezir" albümünde prodüktorlüğünü yaptı. Albümün tüm müzikleri ona aitti.

2010 yılında Kolera ile "Bendeki Sen" albümünü yayınladı. 2010'da TRT müzik ödüllerinde Yılın Albümü dalında ilk 5'e girdi. Diğer albümleriyle beraber günümüze kadar ulaşan popülerliğiyle tüm Türk gençliğine rapi sevdiren Sagopa, Kolera ile evliliklerini sonlandırdı. Bu mesaj tüm rap camiasını üzerken, hayranları üzüntü mesajlarını sosyal medyadan yağmur gibi yağdırdı.

İkili, Youtube'tan müziklerini paylaşmaya devam ederek popülerliğini halen sürdürebiliyor. Eskiden yaptığı şarkılar, halen tüm herkesin dilinde gözüküyor.

kolera sagopa kajmer rap
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu