Tutuklanan Recep Sert hastaneye kaldırıldı

Türkiye'nin ilk yüz nakli yapılan hastası olan bilinen Recep Sert, dün Bursa'da taahhüt ettiği borcu ödemediği için tutuklanarak cezaevine gönderilmişti. Cezaevinde henüz 24 saati doldurmadan rahatsızlanan Sert, hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

Tutuklanan Recep Sert hastaneye kaldırıldı
Tutuklanan Recep Sert hastaneye kaldırıldı Kerem Çelik
Bu içerik 787 kez okundu.

İnegöl ilçedesinde faaliyet gösteren bir alışveriş merkezinden elden taksitle beyaz eşya satın alan Recep Sert, borcunu ödemediği için firma ihtarıyla karşılaştı. Başının ağrımaması için ihtar süresini uzatmak adına dün İnegöl Adliyesi'ne gelen Sert, taahhüt ettiği borcunu ödemediği için gözaltına alındı. Daha sonra nöbetçi mahkemeye çıkarılan Sert tutuklanarak cezaevine gönderildi. Dün cezaevine gönderilen Sert, aniden rahatsızlandığı için zaman kaybedilmeden hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

Edinilen bilgiye göre, AVM içerisinde bulunan bir mağazadan beyaz eşya satın alan Sert, taahhüt ettiği borcunu aksatınca firma ihtar çekti. İhtar süresini ileri bir tarihe ertelemek için İnegöl Adliyesine geçen Sert, amacına ulaşamadan polis ekipleri tarafından "taahhüdü ihlal" suçundan kelepçelendi.

Daha sonra nöbetçi mahkemeye çıkarılan Sert, tutuklanarak cezaevine gönderildi. Burada geçirdiği sayılı saatin ardından henüz belirtilmeyen bir sebepten ötürü rahatsızlanan Sert, Bursa Devlet Hastanesine kaldırıldı. Recep Sert'in göğüs hastalıkları bölümünde tedavi altına alındığı aktarıldı.

İnegöl ilçesinde ikamet ettiği evde temizlediği av tüfeğinin ateş alması sonucu yüzünden ağır yaralanan Sert'e 18 Temmuz 2013 yılında Antalya Akdeniz Üniversitesi Hastanesinde Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ömer Özkan ve ekibi tarafından yüz ve çene nakli yapılmıştı. Başarılı geçen operasyonun ardından Sert, 21 Arallık 2014'te nişanlısı Esma Akyurt ile İnegöl ilçesindeki törenle evlenmişti.

Recep Sert inegöl ilçesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu