Snapchat, Türkiye'ye özgü güncelleme yayınladı

Popüler akıllı telefon uygulamalarından Snapchat, Türkiye'ye özel yepyeni sticker güncellemesi yayınladı. Yeni güncellemede, Türkiye ile özdeşleşmiş dantel ve Türk kahvesi gibi ürünlere yer verildi.

Snapchat, Türkiye'ye özgü güncelleme yayınladı
Snapchat, Türkiye'ye özgü güncelleme yayınladı Kerem Çelik
Bu içerik 935 kez okundu.

Dünya pazarında rakiplerinin gerisinde kalmaya başlayan ve bu durumu düzeltmek için harekete geçen Snapchat, ülkelere özel güncellemeler üretmeye başladı. Türkiye'de milyonlarca kullanıcı olan Snapchat, ülkemizi de boş geçmeyerek, ilgi çekici bir güncelleme hazırladı. Türkiye için yayınladığı güncellemede dantel, Türk kahvesi gibi stickerlara yer veren Snapchat, bu hamlesiyle ülkemizde kendine azalan ilgiyi yeniden kazanmak için çalışıyor.

SNAPCHAT'İN BU HAMLESİ TÜRK KULLANICILARINI MEMNUN ETTİ 

Uygulayı kullananlar son güncellemeyi yükledikten sonra Türkiye'nin kültürünün bir parçası olan ürünlerin karşılığı olan stickerları seçerek paylaşımlarını renklendirebilecek. Snapchat'in Avrupa ve Uzak Doğu ülkeleri başta yaptığı özel stickerları, Türkiye'ye özgü de yapması takdir topladı. Kültürümüzün bir parçası olan ürünleri sticker ve emoji haline getiren Snapchat, kullananlarını şimdiden bir hayli memnun etmeyi başardı.

KULLANIMI OLDUKÇA BASİT

Türkiye'ye özgü geliştirilen stickerları kullanmak eğlenceli olduğu kadar basit de. Paylaşınızı reklendirmek için yapmanız gereken tek şey, paylaşmadan hemen önce sticker ikonuna tıklamak. Ardından da, sticker bölümünden Türkiye'ye özgü olanları bularak eklemek. İşte kullanımı bu kadar basit.

iOS ve Android işletim sistemini kullanan cihazlar için yayınlanan Türkiye'ye özgü güncellemeye evrensel bazı stickerlarda eklenmiş. Bunların başında saat ve pil durumu geliyor.

Snapchat teknoloji haberleri snap
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu