Truva Atı’na Çıkmaya Çalışan Vatandaş Öldü

Çanakkale'de bir vatandaş, Truva Atı'na tırmanırken hayatını kaybetti.

Truva Atı’na Çıkmaya Çalışan Vatandaş Öldü
Truva Atı’na Çıkmaya Çalışan Vatandaş Öldü Hakan Yılmaz
Bu içerik 1606 kez okundu.

Çanakkale’de Truva Atı’nın üzerine tırmanan vatandaş, tırmanırken yardım aldığı ip kendisini taşıyamayınca yere yüzüstü çakılarak hayatını kaybetti. Hayatını kaybeden vatandaş tırmanmadan önce kendisini uyaran vatandaşlara söylediği son söz “Bana bir şey olmaz” oldu.

Çanakkale’de Truva Atı’na tırmanan şahış, yere çakıldı. Ağır yaralanan Güney isimli vatandaş, olay yerine gelen ambulansla hastaneye kaldırırdı ama sarfedilen tüm çabalara rağmen kurtarılamadı.

Son Sözü “Bana Bir Şey Olmaz” Oldu

Çanakkale ilinde 55 yaşında olan Mestan Güney adlı vatandaş Brad Pitt’in oynadığı Troy adlı filmde figür olarak kullanıldıktan sonra Çanakkale Kordon’da vatandaşlara sergilenen 12,6 metre yükseklikte bulunan atın üzerine çıkmak istedi. Çevre de onu izleyen vatandaşların uyarılarına aldırış etmeden ve “Bana bir şey olmaz” diyerek tırmanmaya başlan Güney, yüksekliği 12,6 olan atın üzerinden tutunduğu ipin kendisini taşıyamaması ve dengesini kaybetmesiyle yere çakıldı. Olay yerine gelen ambulansın acil müdahale ederek hastaneye kaldıran Mestan Güney yapılan tüm müdahalere rağmen hayatını kaybetti. Ölümünün ardından çevrede ki vatandaşların şaşkınlığı kadar merhum Mestan Güney’in uyarıları dinlemeyip “Bana bişey olmaz sözü” akıllarda kaldı.

Olan bu olayın ardından polis ekipler,  tarafından çevrede çok yoğun güvenlik önlemleri alınarak olay alanına kimsenin girmemesi sağlandı. Bundan sonra da böyle bi olayın tekrardan yaşanmaması amacıyla da  devlet görevlileri  tarafından önlemler alınacağı bildirirdi.

Çanakkale Truva Atı Brad Pitt
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu