Ankara'da İYİ Parti'nin Genel Merkezi Açıldı

Meral Akşener'in liderliğini üstlendiği İYİ Parti, uzun süredir hazırlığını yaptığı Genel Merkez binasını Ankara'da hizmete açtı.

Ankara'da İYİ Parti'nin Genel Merkezi Açıldı
Ankara'da İYİ Parti'nin Genel Merkezi Açıldı Hakan Yılmaz
Bu içerik 954 kez okundu.

Meral Akşener'in ve ekibinin mevcut partilerinden istifa ederek İYİ Parti'ye geçtiği biliniyordu. Meral Akşener'in liderliğinde İYİ Parti'nin Genel Merkez Binası, Ankara'da hizmete açıldı. Akşener'in konuşması, tüm İYİ Partilileri heyecanlandırdı.

İYİ Parti Genel Merkez Binası Ankara'da Açıldı

Parti yönetimi, il ve ilçe örgütlerinin hazır bulunmuş olduğu açılışa ziyaretçi ve basına açık olarak yapıldığı bildirildi.

İYİ Parti'nin genel merkez binası, miting gibi açıldı. Başkette bulunan Mustafa Kemal Mahallesi'nde açıldığı bilinen genel merkez binası konuşmasında Meral Akşener, partililere hitap etti. Akşener, konuşması sırasında Muhsin Yazıcıoğlu ve Alparslan Türkeş'i andı. İYİ Parti hakkında açıklamalarda ve hitaplarda bulundu.

Meral Akşener, projeler konusunda milleti dinleyeceğini ifade etti. Genç nüfusta işsizliğin arttığını belirtirken, 11 yaşına kadar uyuşturucu kullananların olduğunu belirtti. Ayriyeten bunların önüne geçeceğini söyledi.

İYİ Parti'ye Katılanlara Rozet

İYİ Parti'yi millete imece usulü kurduğunu belirten Akşener, şehir şehir, sokak sokak parti çalışmaları gerçekleştireceğini söyleyerek gerekirse esnaf esnaf her yerde olacağını açıkladı.

Meral Akşener, konuşmasının ardından partiye katılan belediye başkanlarına rozetlerini taktı. İYİ Parti'nin bu rozetlerinin ardından miting gibi açılış töreni hınca hınç dolduğu gözüktü.

Akşener Ne Dedi?

Meral Akşener, İYİ Parti'nin 25 Ekim'de kurulduğunu, İYİ Parti'nin Türkiye'ye iyi geldiğini söyledi.  Akşener'in bu açıklamasının ardından İYİ Parti'nin miting tarzında olan bu açılış töreni sosyal medyada ve medyada geniş yankı buldu.

iyi parti Meral Akşener Ankara
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Huawei Mate 20, 16 Ekim’de Tanıtılıyor
Huawei Mate 20, 16 Ekim’de Tanıtılıyor