İzmir, Yerli Otomobil İçin Çok Hızlı Davrandı!

İzmir, yerli otomobil için sıraya girdi. İzmir'de

İzmir, Yerli Otomobil İçin Çok Hızlı Davrandı!
İzmir, Yerli Otomobil İçin Çok Hızlı Davrandı! Hakan Yılmaz
Bu içerik 462 kez okundu.

İzmir B.B Başkanı, otomobil üzerine yapacağı toplantı için İzmir sanayi ve iş dünyasından temsilcileri ve siyasi parti il başkanlarını ortak toplantı için davet gönderdi.

İzmir'de Gündem: Yerli Otomobil

Başkan Aziz Kocaoğlu, İzmir'de sanayi ve iş dünyası ile otomotiv ve yan sanayi sektörde olan temsilcileri birlikte hareket ve çalışmalar yapmak amacıyla ortak bir toplantı için davet gönderdi. Bütün İzmir milletvekilleri ile TBMM’de grubu olan siyasi parti liderlerinin İzmir illerinde Başkanlık yapan başkanların da davet edildiği toplantıda tek bir konu konuşuldu oda yerli otomobil için İzmir’in seçilmiş olmasıydı.

Birlikte Hareket Edelim

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Kocaoğlu, yaptığı açıklamada yerli otomobil üretimi içim İzmir’in seçilmiş olmasında kentte bir birlik oluşması konusunda kararlı olduklarını söyledi.Sanayi ve Otomobil Yan Sanayi sektörlerine güç birliği oluşumunda çağrı yapan Aziz Kocaoğlu toplantıya davet ettiği isimler ile bu konu hakkında detaylı bir toplantı yaptı.

Başkan'dan Davet Mektubu El Ele Hep Birlikte

Başkan Kocaoğlu gönderdiği davet mektubun da Türkiye’nin son yıllarında en önemli hamlelerinin biri olucağına güvendiğimi ve inandığımız Türk Otomobilin üretimin de de İzmir’in seçilmiş olması hiç şüphesiz hepimizin ortak dileği ve isteğidir. Bu düşünceler doğrultusunda istediklerimiz gerçeğe dönüşmesi ise hep birlikte güç birliği oluşturarak doğru ve hızlı hareket etmemizle mümkün olacaktır.

yerli otomobil İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Otomobil
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dünyanın Dönüş Hızı Yavaşladı
Dünyanın Dönüş Hızı Yavaşladı
Kaçak Gergedan Avlayanların Sonu Aslanlar Tarafından Getirildi
Kaçak Gergedan Avlayanların Sonu Aslanlar Tarafından Getirildi