Naim Süleymanoğlu Beyin Kanaması Geçirdi!

İstanbul'da özel bir hastanede tedavisi olan eski milli halterci Naim Süleymanoğlu'nun beyin kanaması geçirdiği ve ameliyata alındığı bildirildi.

Naim Süleymanoğlu Beyin Kanaması Geçirdi!
Naim Süleymanoğlu Beyin Kanaması Geçirdi! Hakan Yılmaz
Bu içerik 720 kez okundu.

Olimpiyat Dünya Şampiyonu, eski milli haltercimiz Naim Süleymanoğlu'nun beyninde kanama ve ödem oluştuğu belirtildi. Acil ameliyata alındığı söylenen ünlü sporcunun geçtiğimiz günlerde karaciğer nakli olan milli halterci Naim Süleymanoğlu'nun şimdi de beyin kanaması sebebiyle hastaneye alındığı duyuruldu.

Bir Aydan Fazla Süredir Yoğun Bakımda

Nakil olmasının ardından karaciğer fonksiyonları sağlıklı düzeye gelmişti. Nakil kaynaklı bir problemin oluşmadığı belirtilirken, beyin kanamasına bağlı ödemin bir ayı aşkın süredir yoğun bakımda kaldığı belirtiliyordu. Sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu belirtilen Naim Süleymanoğlu'nun, beynindeki bu ödeme müdahalesi için ameliyata alındığı bildirildi. Ameliyat, Prof. Dr. Gökhan Akdemir ve ekibi tarafından Memorial Şişli Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi bölümünde gerçekleştiriliyor.

Naim Süleymanoğlu'nun Durumu Ciddiyetini Koruyor

Naim Süleymanoğlu'na son derece başarılı bir nakil ameliyatı yapıldığı biliniyor. Karaciğer nakil ameliyatının başarılı geçtiği ve yaklaşık 8 saat süren ameliyatta her şeyin planlandığı gibi sonuçlandığı açıklanıldı. Süleymanoğlu'nun karaciğer ameliyatının ardından çok iyi olduğu, bir müddet daha yoğun bakımda kalacağı söylendi. Fakat Naim Süleymanoğlu'nun bugün yapılan ameliyatının ardından durumunun ciddiye döndüğü bildirildi.

Haltere 9 yaşında başlayan Naim Süleymanoğlu, 1984-1985-1986 yıllarında dünyada yılın haltercisi seçildi. Cep herkülü lakaplı Süleymanoğlu'nun 1986'da Türkiye Büyükelçiliği'ne sığınmasıyla beraber Türkiye'ye iltica ettiği biliniyor. Türkiye milli takımıyla da sonsuz başarılar elde edilen cep herkülü Naim Süleymanoğlu'nun yaşadığı rahatsızlık sonucu sosyal medyada birçok kişi sürekli olarak ünlü sporcuya destek mesajları yağdırıyor.

naim süleymanoğlu cep herkülü milli halterci
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Huawei Mate 20, 16 Ekim’de Tanıtılıyor
Huawei Mate 20, 16 Ekim’de Tanıtılıyor