Nusret Reklam Filminde Şov Yaptı

Meşhur Kasap Nusret Gökçe, Google'nin reklamı olan Pixel 2 telefon modeli için hazırlanan bir reklam filminde oynadı. Reklam filminde Nusret Gökçe'nin dünyaca meşhur tuz dökme sahnesi bulunuyor.

Nusret Reklam Filminde Şov Yaptı
Nusret Reklam Filminde Şov Yaptı Akay
Bu içerik 1162 kez okundu.

Dünyaca meşhur kasap Nusret Gökçe, Google'nin reklam filminde oynadı. Google  şirketinin son telefonu Pixel 2 modeli için çekilen reklam filminde, dünyaca meşhur tuz dökme hareketini gösterdi.

Nusret Gökçe, Google'ye ait olan son telefonu Amiral Gemisi modeli için çekimlere katıldı. Pixel 2 modelinin hazırlanmış repliği olan "Telefonundan  çok daha fazlasını bekle" reklamında oynayan Gökçe, tam 28 saniye rol yaptı. Reklamda kendi repliği olan "ellerimi kullanmadan" cümlesini kullanarak meşhur tuz dökme hareketini yaptı.

Bundan önce Netflix dizilerinden biri olan Narcos filminin tanıtımında oynamış ve tuz dökme hareketini yapmıştı.

Nusret Nasıl Şöhret Oldu?

Geçtiğimiz yıllarda tuz dökme hareketi ile başlayan şöhreti tüm dünyaya yayılarak fenomen haline gelmiştir. Bu sayede bir çok organizasyona katılma şansı elde etmiştir. İnternet'te yayınladığı videolar milyonlarca tıklanma ile geniş bir izlenme oranına ulaşmıştır. Nusret Gökçe'nin mekanları da geniş bir müşteri potansiyeli var.

Nusret Gökçe kasap google
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dünyanın Dönüş Hızı Yavaşladı
Dünyanın Dönüş Hızı Yavaşladı
Kaçak Gergedan Avlayanların Sonu Aslanlar Tarafından Getirildi
Kaçak Gergedan Avlayanların Sonu Aslanlar Tarafından Getirildi