Atilla Uras'ın kızları babalarına dava açtı

Ünlü işadamı Atilla Uras'ın kızları babalarına dava açarak, davada babalarının akıl sağlığının yerinde olmadığını iddia ettiler.

Atilla Uras'ın kızları babalarına dava açtı
Atilla Uras'ın kızları babalarına dava açtı Kerem Çelik
Bu içerik 786 kez okundu.

Rusya'nın önceki ismi Sovyetler Birliği ile ilk ticareti gerçekleştiren Türk olarak ismini duyuran Marmara Bank'ın eski Yönetim Kurulu Başkanı Atilla Uras'ın kızları, Uras'ın vesayet altına alınması mahkemeye başvurdu.

KIZLAR BABALARININ KİMLİK YAŞINDAN DAHA BÜYÜK OLDUĞUNU İDDİA ETTİ

Geçmişte kira milyoneri olarak da bilinen işadamı Uras'ın öz kızları Yasemin ve Nilüfer Uras, avukatları önderliğinde geride kalan günlerde İstanbul Sulh Hukuk Mahkemesi'ne bir başvuru dilekçesi verdi. Dilekçede, babalarının vesayet altına alınması talep edilen kızlar, kimlik bilgilerinde doğum tarihi 24 Kasım 1937 olan babalarının, gerçekte daha büyük olduğu ve akıl sağlığının yerinde olmadığı iddia etti.

İŞÇİLER BU DURUMDAN FAYDALANARAK HAKETMEDİKLERİ PARALARI KAZANIYOR

Yasemin ve Nilüfer Uras'ın öne sürdüğü bilgilere göre Atilla Uras'ın evinde çalışan görevliler, işadamına ait kasanın ve banka kartlarının şifrelerine sahipler ve haketmedikleri paraları babasının bu durumundan yararlanarak alıyorlar.

AKIL SAĞLIĞI YERİNE OLMADIĞI İÇİN VESAYET ALTINA ALINMALI

Atilla Uras'ın akıl sağlığı ve hastalığı gerekçesiyle iş göremez olduğunu iddia eden Yasemin ve Nilüfer Uras, babalarının bir an önce vesayet altına alınmasını istediklerini belirtti.

Atilla Uras Nilüfer Uras Yasemin Uras
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu